Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
ÚPMD Praha - Stavební úpravy gynekologicko-porodnického a pediatrického oddělení 2023
Referenznummer der Bekanntmachung: 16/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil45215100 Bauarbeiten für Gebäude im Gesundheitswesen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem veřejné zakázky je stavební a technologická rekonstrukce stávajícího gynekologicko-porodnického oddělení G2, pediatrického oddělení NEO JIP a dospávacího pokoje a uvedení oddělení do stavu odpovídajícímu současným trendům a požadavkům na poskytovaní zdravotní péče.