Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Bauleistung - 70744-2023
Polen-Warschau: Wasserbauarbeiten
2023/S 025-070744
Auftragsbekanntmachung
Bauauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Ochrona przeciwpowodziowa doliny rzeki Bystrzycy Dusznickiej: Polanica-Zdrój, Szczytna rz. Kamienny Potok
Referenznummer der Bekanntmachung: OVFMP-2B.2/2(a)
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
45240000 Wasserbauarbeiten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Rzeczpospolita Polska otrzymała pożyczkę z Banku Światowego na sfinansowanie Projektu Ochrony Przeciwpowodziowej w Dorzeczu Odry i Wisły i zamierza przeznaczyć część środków z tej pożyczki na płatności związane z Kontraktem 2B.2/2(a) „Ochrona przeciwpowodziowa doliny rzeki Bystrzycy Dusznickiej: Polanica-Zdrój, Szczytna rz. Kamienny Potok”.
Projekt będzie współfinansowany też z kredytu Banku Rozwoju Rady Europy (BRRE) oraz budżetu państwa. Postępowanie przetargowe będzie podlegało przepisom i procedurom Banku Światowego.
Przedmiotem zamówienia jest realizacja robót budowlano-montażowych związanych z wykonaniem Kontraktu 2B.2/2(a) „Ochrona przeciwpowodziowa doliny rzeki Bystrzycy Dusznickiej: Polanica-Zdrój, Szczytna rz. Kamienny Potok”.
W ramach Zamówienia zaplanowano realizację robót związanych z wykonaniem przebudowy obiektów w rejonie miejscowości objętych Kontraktem.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 22 550 429.27 PLN
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
a) Realizacja Robót związanych z wykonaniem przebudowy obiektów na rzece Bystrzycy Dusznickiej w rejonie miejscowości Polanica-Zdrój:
a. wycinki i zabezpieczenie drzew i krzewów,
b. przygotowanie terenu budowy i prace rozbiórkowe,
c. budowa wału przeciwpowodziowego klasy IV w km 12+455 ÷ 12+562 rzeki Bystrzyca, Dusznicka,
d. budowa przepustu wałowego i przebudowa rowu,
e. budowa muru regulacyjnego w km 15+053 ÷ 15+085,
f. nadbudowa murów i skarp umocnionych,
g. przebudowa istniejących murów i skrp umocnionych,
h. budowa odsadzki,
i. przebudowa umocnień w korycie,
j. budowa zapory przeciwrumowiskowej:
- roboty ziemne,
- mury kierujące,
- gurty, fundament i słupy zapory oraz płyty ponuru i poszuru, ubezpieczenie skarp,
- nadbudowa murów,
- ściany oporowe prefabrykowane,
- budowa drogi,
k. przebudowa progu H-23 z budową bystrza i pozostałe roboty,
l. zieleń i inne prae.
m. przebudowa zewnętrznych instalacji kanalizacyjnych,
n. demontaż nieczynnych sieci gazowych,
o. przebudowa oświetlenia terenu i ochrona linii kablowej SN,
p. przebudowa sieci telekomunikacyjnych.
b) Realizacja Robót związanych z wykonaniem przebudowy obiektów na potoku Kamienny Potok w rejonie miejscowości Szczytna:
c. budowa umocnień TYP I - mur regulacyjny,
d. naprawa umocnień TYP II - remont murów,
e. wykonanie umocnień TYP III - narzut z kamienia,
f. odbudowa umocnień TYP IV - rozbudowa murów,
g. naprawa umocnień TYP V - remont ubezpieczeń brzegowych,
h. przebudowa jazów i progów na bystrza,
i. wykonanie pozostałych obiektów,
j. zieleń i inne prace,
k. przebudowa zewnętrznych instalacji kanalizacyjnych,
l. demontaż nieczxynnych sieci gazowych,
m. przebudowa sieci telekomunikacyjnych:
- demontaże,
- budowa linii telekomunikacyjnej napowietrznej.
Czas na Ukończenie: 580 dni