Dienstleistungen - 70754-2023
Polska-Baniocha: Usługi leśnictwa
2023/S 025-070754
Ogłoszenie o modyfikacjach
Modyfikacja umowy/koncesji w okresie jej obowiązywania
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
„Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Chojnów w roku 2022.”
Numer referencyjny: ZG.270.7.2021
II.1.2)Główny kod CPV
77200000 Usługi leśnictwa
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Pakiet 3 – leśnictwo: Bogatki;
Część nr: 3
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
77210000 Usługi pozyskiwania drewna
77211000 Usługi uboczne związane z pozyskiwaniem drewna
77211100 Usługi cięcia drewna
77211200 Transport dłużyc na terenie lasów
77211300 Usługi selekcji drzew
77211400 Usługi wycinania drzew
77211500 Usługi pielęgnacji drzew
77211600 Sadzenie drzew
77230000 Usługi doraźne dotyczące leśnictwa
77231000 Usługi gospodarki leśnej
77231200 Usługi zwalczania szkodników leśnych
77231600 Usługi zalesiania
II.2.4)Opis zamówienia w chwili zawarcia umowy:
W zakres prac wchodzą między innymi następujące prace:
1. Pozyskanie drewna ze zrywką na powierzchniach zrębowych i pielęgnacyjnych
2. Hodowla lasu: przygotowanie powierzchni zrębowych do odnowienia, sadzenie lasu, pielęgnacja upraw itp.
3. Ochrona lasu: zabezpieczanie lasu przed szkodliwymi czynnikami, sprzątanie śmieci.
4. Ochrona przeciwpożarowa: porządkowanie terenu przy drogach publicznych z pozostałości po wykonanym pozyskaniu drewna.
Szczegóły wykaz prac dostępny jest w dokumentacji zamówienia.