Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 70758-2023
Polen-Ostrzeszów: Röntgengeräte
2023/S 025-070758
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zakup aparatów rtg wraz ze sprzętem IT i oprogramowaniem dla Ostrzeszowskiego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Ostrzeszowie finansowanych ratalnie” - znak postępowania: OCZ/ZP-15/2022
Referenznummer der Bekanntmachung: OCZ/ZP-15/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33111000 Röntgengeräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatów rtg wraz ze sprzętem IT oprogramowaniem, który będzie finansowany w systemie ratalnym 84 rat
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatów rtg wraz ze sprzętem IT oprogramowaniem, który będzie finansowany w systemie ratalnym 84 rat o stałej wartości, z wyjątkiem ujętym w projekcie umowy § 5 ust. 4 (zgodnie z harmonogramem spłaty rat, dołączonym do oferty – zał. nr 1a do SWZ), m.in.:
a) Aparat stacjonarny rtg z niezbędnym osprzętem m.in., stół, statyw – nowy (rok prod. nie starszy niż 2022),
b) Aparat rtg jezdny – nowy (rok prod. nie starszy niż 2022),
c) Medyczna stacja opisowa dla lekarza radiologa oraz stacja technika,
d) System RIS, PACS,
e) Nagrywarka płyt CD/DVD
f) Migracja wszystkich danych celem kontynuacji badań pacjentów,
g) Wykonawca na własny koszt, w ramach zamówienia, wykona niezbędną dokumentację projektową (w tym
projekt ochrony radiologicznej) oraz uzyska wymagane prawem pozwolenia na użytkowanie pracowni (w tym
Sanepidu) po uzyskaniu pełnomocnictwa w tym zakresie od Zamawiającego.
- szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, tj. specyfikacja techniczna w załączniku nr 2 do SWZ.