Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa materiałów opatrunkowych, sprzętu jednorazowego użytku, sprzętu medycznego oraz środków do dezynfekcji dla WSRM w Łodzi
Referenznummer der Bekanntmachung: DEA.ZP-260/15/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa przez okres 12 miesięcy materiałów opatrunkowych, sprzętu jednorazowego użytku, sprzętu medycznego oraz środków do dezynfekcji dla WSRM w Łodzi w podziale na 5 zadań
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zadanie 1 - Dostawa materiałów opatrunkowych
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141110 Verbandsmaterial
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Dostawa materiałów opatrunkowych przez okres 12 miesięcy
Zadanie 2 - Dostawa materiałów opatrunkowych
Los-Nr.: 2
Zadanie 3 - Dostawa sprzętu jednorazowego użytku
Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Dostawa sprzetu jednorazowego użytku przez okres 12 miesięcy
Zadanie 4 - Dostawa sprzętu medycznego
Los-Nr.: 4
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
Zadanie 5 - Dostawa środków do dezynfekcji
Los-Nr.: 5
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel