Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 70802-2023
Submission deadline has been amended by:  119091-2023
Polen-Kalisz: Dienstleistungen für medizinische Abfälle
2023/S 025-070802
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
"Świadczenie usługi w zakresie odbioru, transportu i utylizacji odpadów medycznych dla Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Ludwika Perzyny w Kaliszu”
Referenznummer der Bekanntmachung: 05/23
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
90524000 Dienstleistungen für medizinische Abfälle
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest usługa pn.: „Świadczenie usługi w zakresie odbioru, transportu i utylizacji odpadów medycznych dla Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Ludwika Perzyny w Kaliszu”
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest „Świadczenie usługi w zakresie odbioru, transportu i utylizacji odpadów medycznych dla Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego im. Ludwika Perzyny w Kaliszu” - w ilościach oraz rodzajach określonych w Formularzu Cenowym stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. Szczegółowe wymagania i warunki dot. przedmiotu zamówienia zawarto w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 11 do SWZ. Powyższe załączniki stanowią integralną część SWZ.