Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:Referenznummer der Bekanntmachung: UPPH2022-00175
II.1.2)CPV-Code Hauptteil42514310 Luftfilter
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Upphandlingen omfattar leverans av ett heltäckande sortiment av luftfilter (glasfiber och syntet) med tillhörande kringtjänster, exempelvis filterinventering.
Behandling av personuppgifter
Information om hur Region Uppsala behandlar personuppgifter redogörs för i bilaga 1C Behandling av Personuppgifter.
Anbudstidens utgång
Anbud ska vara ingivet till Mercell TendSign senast 2023-01-31 23:59. Anbud som inkommer efter anbudstidens utgång får inte prövas.
70817-2023 - ÄndringSverige-Uppsala: Luftfilter
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Luftfilter med tillbehör
Referensnummer: UPPH2022-00175
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
42514310 Luftfilter
II.1.4.
Kort beskrivning