Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 70838-2023
Polen-Opole: Verkehrsregelung
2023/S 025-070838
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Bieżące, kompleksowe utrzymanie trzech systemów preselekcji wagowej pojazdów w ruchu zlokalizowanych na drogach krajowych zarządzanych przez GDDKiA Oddział w Opolu
Referenznummer der Bekanntmachung: O/OP.D-3.2421.14.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
63712700 Verkehrsregelung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest:
Bieżące, kompleksowe utrzymanie trzech systemów preselekcji wagowej pojazdów w ruchu zlokalizowanych na drogach krajowych zarządzanych przez GDDKiA Oddział w Opolu, które zakresem obejmuje: systemy preselekcji wagowej pojazdów w ruchu, zlokalizowane na niżej
wymienionych odcinkach:
— DK nr 45 Obwodnica Osowca – odc. Opole–Kluczbork,
— DK nr 46 Grodziec – odc. Opole–Częstochowa,
— DK nr 94 Sucha – odc. Opole – Strzelce Opolskie.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
63712710 Verkehrsüberwachung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Bieżące, kompleksowe utrzymanie trzech systemów preselekcji wagowej pojazdów w ruchu zlokalizowanych na drogach krajowych zarządzanych przez GDDKiA Oddział w Opolu w zakresie usług:
1) konserwację i utrzymanie w ciągłej sprawności i właściwym stanie technicznym wszystkich elementów składowych systemu, obejmujących infrastrukturę techniczną i programową,
2) cykliczne przeglądy wymagane na podstawie kart katalogowych urządzeń oraz dokumentacji powykonawczej (m.in. przegląd stanu technicznego fundamentów i konstrukcji wsporczych systemów preselekcji wagowej pojazdów w ruchu, wykonanie pomiarów uziemienia ochronnego i pomiarów skuteczności ochrony przeciwporażeniowej przez osobę posiadającą stosowne uprawnienia w zakresie wynikających z wymagań przepisów prawa),
3) naprawę uwidocznionych w trakcie eksploatacji awarii i wad ukrytych oraz wykonania napraw związanych z wystąpieniem wypadków, kolizji, aktów wandalizmu, kradzieży, zniszczeń i innych zdarzeń losowych,
4) roboty ziemne, porządkowe (np. zabezpieczenie kabli zasilających i światłowodowych w przypadku ich odkrycia),
5) inne roboty, które są niezbędne do utrzymania systemu wraz z jego infrastrukturą we właściwym stanie technicznym,
6) bieżące i zgodne z wymaganiami dostarczanie danych,
7) wykonywanie kalibracji, testów sprawdzających,
8) prowadzenie weryfikacji poprawności działania systemu,
9) udostępnianie danych gromadzonych przez system poprzez stosowne oprogramowanie,
10) przesyłanie (transmisję) gromadzonych danych,
11) utrzymywanie bazy danych gdzie powinny być archiwizowane dane gromadzone przez system z umożliwieniem podglądu zgromadzonych danych poprzez aplikację operatora
12) bieżące przekazywane danych do Centrum Zarządzania Ruchem w Strykowie,
13) okresowe przekazywanie danych o ruchu pojazdów,
14) zapewnienie ciągłej sprawności systemu oraz oprogramowania,
15) sprawdzanie stanu nawierzchni w obrębie czujników