Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Suurköök Pelgulinna riigigümnaasium
Referenznummer der Bekanntmachung: 260191
II.1.2)CPV-Code Hauptteil39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Hanke läbiviimise tulemusena ostetakse ehitatava riigigümnaasiumi õpilaste toitlustamiseks vajaliku köögi tehnoloogiline sisustus.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: