Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Reagentų ir papildomų priemonių klinikinės chemijos (biocheminiams) ir imunocheminiams tyrimams atlikti su įrangos įsigijimu panaudos būdu pirkimas
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33696500 Laborreagenzien
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Perkami reagentai ir papildomos priemonės klinikinės chemijos (biocheminiams) ir imunocheminiams tyrimams atlikti su pilnai automatinės integruotos sistemos (įrangos) tyrimams atlikti panauda.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33696500 Laborreagenzien
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Perkami reagentai ir papildomos priemonės klinikinės chemijos (biocheminiams) ir imunocheminiams tyrimams atlikti su pilnai automatinės integruotos sistemos (įrangos) tyrimams atlikti panauda. Bendras klinikinės chemijos (biocheminių) tyrimų (33 tyrimų pozicijos) kiekis apie 2 414 420 tyrimų, bendras imunocheminių tyrimų (26 tyrimų pozicijos) kiekis apie 437 850 tyrimų.