II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Sukcesywna dostawa leków na potrzeby Powiatowego Centrum Zdrowia Sp. z o.o.
Referenznummer der Bekanntmachung: AZP.350.2.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33600000 Arzneimittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa leków, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego oraz dzierżawa parowników do sevofluranu i desfluranu na potrzeby Powiatowego Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Kartuzach w asortymencie, szacunkowej ilości oraz wymaganiach określonych w załączniku nr 2 do SWZ.
Zakres dostaw został określony w 85 Częściach (zwanych również Pakietami).
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
PRZEWÓD POKARMOWY I METABOLIZM. LEKI STOSOWANE W ZABURZENIACH WYDZIELANIA SOKU ŻOŁĄDKOWEGO - LEKI STOSOWANE W CHOROBIE WRZODOWEJ I REFLUKSIE ŻOŁĄDKOWO-PRZEŁYKOWYM. OMEPRAZOL
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33611000 Mittel bei säurebedingten Erkrankungen (Antacida)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Wielkość i zakres określono w załączniku nr 2 do SWZ.
PPRZEWÓD POKARMOWY I METABOLIZM. LEKI STOSOWANE W ZABURZENIACH WYDZIELANIA SOKU ŻOŁĄDKOWEGO - LEKI STOSOWANE W CHOROBIE WRZODOWEJ I REFLUKSIE ŻOŁĄDKOWO-PRZEŁYKOWYM. PANTOPRAZOL
Los-Nr.: 2
PRZEWÓD POKARMOWY I METABOLIZM. LEKI STOSOWANE W CZYNNOŚCIOWYCH ZABURZENIACH PRZEWODU POKARMOWEGO
Los-Nr.: 3
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33612000 Mittel bei funktionellen gastrointestinalen Störungen
PRZEWÓD POKARMOWY I METABOLIZM. LEKI STOSOWANE W CHOROBACH DRÓG ŻÓŁCIOWYCH I WĄTROBY
Los-Nr.: 4
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33610000 Arzneimittel für Verdauungstrakt und Stoffwechsel
PRZEWÓD POKARMOWY I METABOLIZM. LEKI PRZECZYSZCZAJĄCE
Los-Nr.: 5
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33613000 Laxanzien
PRZEWÓD POKARMOWY. PRODUKTY LECZNICZE DLA PRZEWODU POKARMOWEGO I METABOLIZMU
Los-Nr.: 6
PRZEWÓD POKARMOWY I METABOLIZM. LEKI STOSOWANE W CUKRZYCY
Los-Nr.: 7
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33615000 Antidiabetika
PRZEWÓD POKARMOWY I METABOLIZM. WITAMINY.
Los-Nr.: 8
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33616000 Vitamine
PRZEWÓD POKARMOWY. ZWIĄZKI MINERALNE
Los-Nr.: 9
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33617000 Mineralstoffe
PRZEWÓD POKARMOWY. ZWIĄZKI MINERALNE. PREPARATY POTASU W POSTACI KONCENTRATU DO SPORZĄDZENIA ROZTWORU DO INFUZJI
Los-Nr.: 10
KREW I UKŁAD KRWIOTWÓRCZY. LEKI PRZECIWZAKRZEPOWE
Los-Nr.: 11
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33621100 Antithrombotische Mittel
KREW I UKŁAD KRWIOTWÓRCZY. LEKI PRZECIWZAKRZEPOWE. ENOXAPARYNA
Los-Nr.: 12
KREW I UKŁAD KRWIOTWÓRCZY. LEKI PRZECIWKRWOTOCZNE.
Los-Nr.: 13
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33621200 Antihämorrhagika
KREW I UKŁAD KRWIOTWÓRCZY, ŻYWIENIE POZAJELITOWE I DODATKI DO ŻYWIENIA POZAJELITOWEGO
Los-Nr.: 14
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33692210 Nahrungsmittellösungen für parenterale Ernährung
KREW I UKŁAD KRWIOTWÓRCZY. LEKI PRZECIWKRWOTOCZNE. FIBRYNOGEN
Los-Nr.: 15
KREW I UKŁAD KRWIOTWÓRCZY. HEMOSTATYKI DO STOSOWANIA MIEJSCOWEGO
Los-Nr.: 16
KREW I UKŁAD KRWIOTWÓRCZY. LEKI PRZECIWKRWOTOCZNE. CZYNNIKI KRZEPNIĘCIA KRWI - CZYNNIK VII KRZEPNIĘCIA KRWI
Los-Nr.: 17
KREW I UKŁAD KRWITÓRCZY. LEKI PRZECIWKRWOTOCZNE. CZYNNIKI KRZEPNIĘCIA KRWI. PROTROMBINA
Los-Nr.: 18
KREW I UKŁAD KRWIOTWÓRCZY. PREPARATY STOSOWANE W NIEDOKRWISTOŚCI
Los-Nr.: 19
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33621300 Antianämika
KREW I UKŁAD KRWIOTWÓRCZY. ALBUMINY LUDZKIE ROZTWÓR 5% 250 ML
Los-Nr.: 20
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33621400 Blutersatzmittel und Perfusionslösungen
KREW I UKŁAD KRWIOTWÓRCZY. ALBUMINY LUDZKIE ROZTWÓR 20%
Los-Nr.: 21
KREW I UKŁAD KRWIOTWÓRCZY. PŁYNY INFUZYJNE I DODATKI DO PŁYNÓW INFUZYJNYCH
Los-Nr.: 22
KREW I UKŁAD KRWIOTWÓRCZY. PŁYNY INFUZYJNE ZŁOŻONE.
Los-Nr.: 23
KREW I UKŁAD KRWIOTWÓRCZY, PŁYNY INFUZYJNE DO ŻYWIENIA POZAJELITOWEGO
Los-Nr.: 24
KREW I UKŁAD KRWIOTWÓRCZY. PŁYNY INFUZYJNE
Los-Nr.: 25
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33692000 Arzneimittellösungen
KREW I UKŁAD KRWIOTWÓRCZY. PŁYNY INFUZYJNE, ROZTWÓR TYPU RINGER I MANNITOL
Los-Nr.: 26
KREW I UKŁAD KRWIOTWÓRCZY, PŁYNY INFUZYJNE ZŁOŻONE I PŁYNY INFUZYJNE KRWIOZASTĘPCZE
Los-Nr.: 27
KREW I UKŁAD KRWIOTWÓRCZY. DODATKI DO PŁYNÓW INFUZYJNYCH.ELEKTROLITY
Los-Nr.: 28
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33600000 Arzneimittel
KREW I UKŁAD KRWIOTWÓRCZY. SUBSTYTUTY OSOCZA I PŁYNY INFUZYJNE. PŁYNY INFUZYJNE WPŁYW.NA RÓWNOWAGĘ ELEKTROLIT.ROZTWORY CHLORKU SODU Z CHLORKIEM POTASU,CHLORKIEM MAGNEZU,CHLORKIEM WAPNIA,OCTANEM SODU
Los-Nr.: 29
UKŁAD SERCOWO-NACZYNIOWY. LEKI STOSOWANE W CHOROBACH SERCA.
Los-Nr.: 30
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33622100 Herztherapiemittel
UKŁAD SERCOWO-NACZYNIOWY, LEKI STOSOWANE W CHOROBACH SERCA, LEKI POBUDZAJĄCE UKŁAD SERCOWO-NACZYNIOWY (BEZ GLIKOZYDÓW NASERCOWYCH) INHIBITORY FOSFODIESTERAZY
Los-Nr.: 31
UKŁAD SERCOWO-NACZYNIOWY. LEKI STOSOWANE W CHOROBACH SERCA. LEKI POBUDZAJĄCE UKŁAD SERCOWO-NACZYNIOWY (BEZ GLIKOZYDÓW NASERCOWYCH) INNE LEKI POBUDZAJĄCE UKŁAD SERCOWO-NACZYNIOWY
Los-Nr.: 32
UKŁAD SERCOWO-NACZYNIOWU, PRODUKTY LECZNICZE DLA UKŁADU SERCOWO-NACZYNIOWEGO
Los-Nr.: 33
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33622200 Antihypertonika
UKŁAD SERCOWO-NACZYNIOWY, LEKI MOCZOPĘDNE
Los-Nr.: 34
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33622300 Diuretika
UKŁAD SERCOWO-NACZYNIOWY. LEKI MOCZOPĘDNE. LEKI MOCZOPĘDNE PĘTLOWE. FUROSEMID W POSTACI INIEKCJI
Los-Nr.: 35
UKŁAD SERCOWO NACZYNIOWY/ PRODUKTY LECZNICZE DLA KRWI, ORGANÓW KRWIOTWÓRCZYCH ORAZ UKŁADU KRĄŻENIA
Los-Nr.: 36
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33620000 Arzneimittel für Blut, Blut bildende Organe und das kardiovaskuläre System
DERMARTOLOGIA. PRODUKTY LECZNICZE DLA DERMATOLOGII
Los-Nr.: 37
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33631000 Dermatika
DERMATOLOGIA. ŚRODKI ANTYSEPTYCZNE I DEZYNFEKUJĄCE
Los-Nr.: 38
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33631600 Antiseptika und Desinfektionsmittel
UKŁAD MOCZOWO-PŁCIOWY. INNE LEKI GINEKOLOGICZNE. LEKI NASILAJĄCE SKURCZ MACICY. PROSTAGLANDYNY W POSTACI SYSTEMÓW TERAPEUTYCZNYCH DOPOCHWOWYCH
Los-Nr.: 39
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33641200 Andere Gynäkologika
UKŁAD MOCZOWO-PŁCIOWY. PRODUKTY LECZNICZE DLA UKŁADU MOCZOWO-PŁCIOWEGO ORAZ HORMONÓW.
Los-Nr.: 40
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33640000 Arzneimittel für das Urogenitalsystem sowie Hormone
LEKI HORMONALNE DO STOSOWANIA WEWNĘTRZNEGO (BEZ HORMONÓW PŁCIOWYCH). HORMONY PODWZGÓRZA I PRZYSADKI MÓZGOWEJ ORAZ ICH ANALOGI. HORMONY TYLNEGO PŁATA PRZYSADKI. ANALOGI OXYTOCYNY
Los-Nr.: 41
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33642100 Hypophysen- und Hypothalamushormone und Analoga
LEKI HORMONALNE DO STOSOWANIA WEWNĘTRZNEGO
Los-Nr.: 42
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33642000 Systemische Hormonpräparate, exkl. Sexualhormone und Insuline
LEKI HORMONALNE DO STOSOWANIA WEWNĘTRZNEGO (BEZ HORMONÓW PŁCIOWYCH) KORTYKOSTEROIDY DO STOSOWANIA WEWNĘTRZNEGO
Los-Nr.: 43
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33642200 Corticosteroide zur systemischen Anwendung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 44
LEKI STOSOWANE W ZAKAŻENIACH
Los-Nr.: 45
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung
LEKI STOSOWANE W ZAKAŻENIACH. LEKI PRZECIWBAKTERYJNE DO STOSOWANIA WEWNĘTRZNEGO. ANTYBIOTYKI BETA-LAKTAMOWE.
Los-Nr.: 46
LEKI STOSOWANE W ZAKAŻENIACH. LEKI PRZECIWBAKTERYJNE DO STOSOWANIA WEWNĘTRZNEGO. ANTYBIOTYKI BETA-LAKTAMOWE, POŁĄCZENIE PENICYLIN Z INHIBITORAMI BETA-LAKTAMAZY.
Los-Nr.: 47
LEKI STOSOWANE W ZAKAŻENIACH. LEKI PRZECIWBAKTERYJNE DO STOSOWANIA WEWNĘTRZNEGO. ANTYBIOTYKI BETA-LAKTAMOWE, POŁĄCZENIE PENICYLIN Z INHIBITORAMI BETA-LAKTAMAZY. PIPERACYLINA+TAZOBACTAM
Los-Nr.: 48
LEKI STOSOWANE W ZAKAŻENIACH. LEKI PRZECIWBAKTERYJNE DO STOSOWANIA WEWNĘTRZNEGO. ANTYBIOTYKI BETA-LAKTAMOWE. CEFALOSPORYNY.
Los-Nr.: 49
LEKI STOSOWANE W ZAKAŻENIACH. LEKI PRZECIWBAKTERYJNE DO STOSOWANIA WEWNĘTRZNEGO. INNE ANTYBIOTYKI BETA-LAKTAMOWE.
Los-Nr.: 50
LEKI STOSOWANE W ZAKAŻENIACH. LEKI PRZECIWBAKTERYJNE DO STOSOWANIA WEWNĘTRZNEGO. AMINOGLIKOZYDY.
Los-Nr.: 51
LEKI STOSOWANE W ZAKAŻENIACH. LEKI PRZECIWBAKTERYJNE DO STOSOWANIA WEWNĘTRZNEGO. CHINOLONY. FLUOROCHINOLONY.
Los-Nr.: 52
LEKI STOSOWANE W ZAKAŻENIACH. LEKI PRZECIWBAKTERYJNE DO STOSOWANIA WEWNĘTRZNEGO. LEKI PRZECIWBAKTERYJNE. ANTYBIOTYKI GLIKOPEPTYDOWE
Los-Nr.: 53
LEKI STOSOWANE W ZAKAŻENIACH. LEKI PRZECIWBAKTERYJNE DO STOSOWANIA WEWNĘTRZNEGO. LEKI PRZECIWBAKTERYJNE. WANKOMYCYNA
Los-Nr.: 54
LEKI STOSOWANE W ZAKAŻENIACH. LEKI PRZECIWGRZYBICZE DO STOSOWANIA WEWNĘTRZNEGO. POCHODNE TRIAZOLU. IZAWUKONAZOL
Los-Nr.: 55
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33651200 Antimykotika zur systemischen Anwendung
LEKI STOSOWANE W ZAKAŻENIACH. OGÓLNE ŚRODKI PRZECIWINFEKCYJNE DO UŻYTKU OGÓLNOUSTROJOWEGO.
Los-Nr.: 56
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33650000 Antiinfektiva zur systemischen Anwendung, Impfstoffe, Antineoplastika und Immunmodulatoren
LEKI STOSOWANE W ZAKAŻENIACH. OGÓLNE ŚRODKI PRZECIWINFEKCYJNE DO UŻYTKU OGÓLNOUSTROJOWEGO ORAZ SZCZEPIONKI.
Los-Nr.: 57
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33651000 Antiinfektiva zur systemischen Anwendung
LEKI STOSOWANE W ZAKAŻENIACH. SUROWICE ODPORNOŚCIOWE I IMMUNOGLOBULINY. IMMUNOGLOBULINY NIESPECYFICZNE (LUDZKIE) DLA NOWORODKÓW
Los-Nr.: 58
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33651520 Immunglobuline
LEKI STOSOWANE W ZAKAŻENIACH. SUROWICE ODPORNOŚCIOWE I IMMUNOGLOBULINY. IMMUNOGLOBULINY SPECYFICZNE IMMONOGLOBULINUM HUMANUM ANTI D 300MCG/2ML
Los-Nr.: 59
LEKI STOSOWANE W ZAKAŻENIACH. SUROWICE ODPORNOŚCIOWE I IMMUNOGLOBULINY. IMMUNOGLOBULINY SPECYFICZNE.
Los-Nr.: 60
LEKI PRZECIWNOWOTWOROWE I IMMUNOMODULUJĄCE.
Los-Nr.: 61
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33652000 Antineoplastische und immunmodulierende Mittel
UKŁAD MIĘŚNIOWO-SZKIELETOWY. PRODUKTY LECZNICZE DLA UKŁADU MIĘŚNIOWO-SZKIELETOWEGO
Los-Nr.: 62
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33632000 Arzneimittel für das Muskel- und Skelettsystem
UKŁAD MIĘŚNIOWO-SZKIELETOWY. LEKI PRZECIWZAPALNE, PRZECIWREUMATYCZNE. NIESTEROIDOWE LEKI PRZECIWZAPALNE I PRZECIWREUMATYCZNE. POCHODNE KWASU PROPIONOWEGO.
Los-Nr.: 63
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33632100 Antiphlogistika und Antirheumatika
UKŁAD MIĘŚNIOWO-SZKIELETOWY. LEKI ZWIĄTCZAJĄCE MIĘŚNIE.
Los-Nr.: 64
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33632200 Muskelrelaxanzien
OŚRODKOWY UKŁAD NERWOWY. LEKI ZNIECZULAJĄCE. LEKI ZNIECZULENIA OGÓLNEGO.
Los-Nr.: 65
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33661100 Anästhetika
OŚRODKOWY UKŁAD NERWOWY. PRODUKTY LECZNICZE DLA UKŁADU NERWOWEGO.
Los-Nr.: 66
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33661000 Arzneimittel für das Nervensystem
OŚRODKOWY UKŁAD NERWOWY. LEKI ZNIECZULAJĄCE I LEKI PSYCHOLEPTYCZNE.
Los-Nr.: 67
OŚRODKOWY UKŁAD NERWOWY. LEKI ZNIECZULAJĄCE. LEKI ZNIECZULENIA OGÓLNEGO. INNE
Los-Nr.: 68
OŚRODKOWY UKŁAD NERWOWY. LEKI ZNIECZULAJĄCE. LEKI ZNIECZULENIA MIEJSCOWEGO. AMIDY.
Los-Nr.: 69
OŚRODKOWY UKŁĄD NERWOWY. PRODUKTY LECZNICZE DLA UKŁADU NERWOWEGO I ORGANÓW ZMYSŁU. LEKI PRZECIWBÓLOWE, PRZECIWRGAWKOWE, PRZECIWPSYCHOTYCZNE, NASENNE I USPOKAJAJĄCE
Los-Nr.: 70
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33660000 Arzneimittel für Nervensystem und Sinnesorgane
OŚRODKOWY UKŁĄD NERWOWY. INNE LEKI PRZECBÓLOWE, LEKI PRZECIWDEPRESYJNE, PSYCHOSTYMULUJĄCE, PARASYMPATYKOMIMETYKI.
Los-Nr.: 71
OŚRODKOWY UKŁĄD NERWOWY. INNE LEKI PRZECIWBÓLOWE.
Los-Nr.: 72
UKŁAD ODDECHOWY. ŚRODKI LECZNICZE DLA UKŁADU ODDECHOWEGO.
Los-Nr.: 73
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33670000 Arzneimittel für den Respirationstrakt
NARZĄDY WZROKU I SŁUCHU. ŚRODKI OFTALMOLOGICZNE.
Los-Nr.: 74
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33662100 Ophthalmika
POZOSTAŁE PRODUKTY TERAPEUTYCZNE.
Los-Nr.: 75
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33693000 Alle übrigen therapeutischen Mittel
POZOSTAŁE PRODUKTY TERAPEUTYCZNE. PREPARATY GALENOWE I SUROWCE FARMACEUTYCZNE
Los-Nr.: 76
RÓŻNE. PREPARATY I PRODUKTY ŻYWIENIA DOUSTNEGO W POSTACI PROSZKU.
Los-Nr.: 77
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33692510 Intravenöse Flüssigkeiten
RÓŻNE. PREPARATY I PRODUKTY ŻYWIENIA. PREPARATY STOSOWANE W ŻYWIENIU NIEMOWLĄT.
Los-Nr.: 78
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15882000 Diätetische Erzeugnisse
RÓŻNE. PREPARATY I PRODUKTY ŻYWIENIA DOUSTNEGO.
Los-Nr.: 79
RÓŻNE. PREPARATY I PRODUKTY ŻYWIENIA. POZOSTAŁE PREPARATY I PRODUKTY ŻYWIENIA. POŁĄCZENIA WĘGLOWODANÓW, BIAŁEK, ZWIĄZKÓW MINERALNYCH, WITAMIN I TŁUSZCZY DO ŻYWIENIA DOJELITOWEGO
Los-Nr.: 80
RÓŻNE. PREPARATY I PRODUKTY ŻYWIENIA. POZOSTAŁE PREPARATY I PRODUKTY ŻYWIENIA. POŁĄCZENIA WĘGLOWODANÓW, BIAŁEK, ZWIĄZKÓW MINERALNYCH, WITAMIN, IMMUNOMODULUJĄCE
Los-Nr.: 81
RÓŹNE. PREPARATY I PRODUKTY ŻYWIENIA. POZOSTAŁE PREPARATY I PRODUKTY ŻYWIENIA. PREPARATY I PRODUKTY MLEKOZASTĘPCZE
Los-Nr.: 82
RÓŻNE. POZOSTAŁE PRODUKTY NIETERAPEUTYCZNE. ROZPUSZCZALNIKI I ROZTWORY DO ROZCIEŃCZANIA.
Los-Nr.: 83
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33695000 Alle übrigen nicht therapeutischen Mittel
RÓŹNE. ŚRODKI CIENIUJĄCE. JODOWANE ŚRODKI CIENIUJĄCE DO BADANIA RTG. ŚRODKI CIENIUJĄCE. ROZPUSZCZALNE W WODZIE, WYDALANE PRZEZ NERKI, O MAŁEJ OSMOLARNOŚCI.
Los-Nr.: 84
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33696000 Reagentien und Kontrastmittel
PRODUKTY LECZNICZE W RAMACH IMPORTU
Los-Nr.: 85