Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Παροχή υπηρεσιών φύλαξης των εγκαταστάσεων αποθήκης της Διεύθυνσης Διαχείρισης Δημόσιου Υλικού της Α.Α.Δ.Ε. για 24 μήνες με δικαίωμα προαίρεσης για 12 ακόμη μήνες
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79713000 Bewachungsdienste
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Παροχή υπηρεσιών ασφάλειας (φύλαξης) των εγκαταστάσεων αποθήκης της Διεύθυνσης Διαχείρισης Δημόσιου Υλικού της Α.Α.Δ.Ε. για είκοσι τέσσερεις (24) μήνες με δικαίωμα παράτασης (άσκηση δικαιώματος προαίρεσης) για δώδεκα (12) ακόμη μήνες
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 1 275 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η παροχή υπηρεσιών ασφάλειας (φύλαξης) των εγκαταστάσεων αποθήκης της Διεύθυνσης Διαχείρισης Δημόσιου Υλικού (Δ.Δ.Δ.Υ) της Γενικής Διεύθυνσης Τελωνείων & Ε.Φ.Κ. της Α.Α.Δ.Ε. στην Μαγουλέζα Άνω Λιοσίων Αττικής.