Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 70912-2023
Polen-Syców: Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
2023/S 025-070912
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Syców w roku 2023 z podziałem na zadania - II Postępowanie
Referenznummer der Bekanntmachung: SA.270.23.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach , obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna do wykonania na terenie Nadleśnictwa Syców w roku 2023. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna wynikające z Załączników nr 2 do SWZ. Zakresy rzeczowe zestawione w załącznikach nr 3 mają charakter szacunkowy. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla zamówień klasycznych o wartości równej lub przekraczającej progi unijne. Postępowanie jest prowadzone zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „procedury odwróconej”, o której mowa w art. 139 ust. 1, 3 - 4 PZP. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia
zawiera dział. 3 Specyfikacji Warunków Zamówienia - Opis przedmiotu zamówienia.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Syców w roku 2023 z podziałem na zadania - pakiet 1A
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
77210000 Holzgewinnung
77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung
77211100 Holzfällung
77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald
77211300 Rodung
77211400 Fällen von Bäumen
77211500 Baumpflege
77211600 Aussaat von Baumsamen
77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft
77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen
77231600 Aufforstung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r. poz. 672 - "Ustawa o lasach") obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Syców w roku 2023, w leśnictwach wskazanych w SWZ wraz z załącznikami.
Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje sumaryczne ilości prac z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna wynikające dla tej części zamówienia z Załącznika nr 2 do SWZ. Zakresy rzeczowe zestawione w załącznikach wchodzących w skład załącznika nr 2 mają charakter szacunkowy. Standardy jakościowe odnoszące się do wszystkich istotnych cech przedmiotu zamówienia określa Załącznik nr 3 do SWZ. Opisy kodów czynności opisujących poszczególne prace leśne (czynności) wchodzące w skład przedmiotu zamówienia zostały opisane w Załączniku nr 3 do SWZ. Opis zasad procedury dokonywania odbiorów prac leśnych został zawarty w Załączniku nr 3 do SWZ.
Ta część zamówienia: Pakiet IA obejmuje wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej w obrębie leśnym Bralin, leśnictwach: Dobra, Kliny.
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Syców w roku 2023 z podziałem na zadania - pakiet 1B
Los-Nr.: 2
Ta część zamówienia: Pakiet IB obejmuje wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej w obrębie leśnym Bralin, leśnictwach: Czermin, Marcinki, Bałdowice.
Zakres rzeczowy tej części zamówienia został określony i opisany w załącznikach do SWZ wchodzących w skład załącznika nr 2.
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Syców w roku 2023 z podziałem na zadania - pakiet II
Los-Nr.: 3
Ta część zamówienia: Pakiet II obejmuje wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej w obrębie leśnym Międzybórz, leśnictwach: Międzybórz, Bukowina, Drołtowice.
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Syców w roku 2023 z podziałem na zadania - pakiet III
Los-Nr.: 4
Ta część zamówienia: Pakiet III obejmuje wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej w obrębie leśnym Rychtal, leśnictwach: Smardze, Darnowiec, Sadogóra.
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Syców w roku 2023 z podziałem na zadania - pakiet IVA
Los-Nr.: 5
Ta część zamówienia: Pakiet IVA obejmuje wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej w, obrębie leśnym: Syców, Leśnictwach: Widawa, Komorów.
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Syców w roku 2023 z podziałem na zadania - pakiet IVB
Los-Nr.: 6
Ta część zamówienia: Pakiet IVB obejmuje wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej w, obrębie leśnym: Syców, leśnictwach: Dziadowa Kłoda, Dziadów Most, (Arboretum leśne- w zakresie czynności objętych standardem).