Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Świadczenie usług informatycznych polegających na Opiece Informatycznej na System SEDI
Referenznummer der Bekanntmachung: CZ.26.803.2022.DC
II.1.2)CPV-Code Hauptteil72253200 Systemunterstützung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem Umowy jest świadczenie przez Wykonawcę usług informatycznych polegających na Opiece Informatycznej na System SEDI w Oknie Czasowym Pracy Serwisu Wykonawcy. W ramach Opieki Informatycznej Zamawiający będzie miał prawo do zgłaszania Błędów ujawnionych w trakcie obowiązywania Umowy.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: