Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Financieel systeem gemeente Asten
Referenznummer der Bekanntmachung: BIZOB-2022-AST-MBR-00140
II.1.2)CPV-Code Hauptteil72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
De overeenkomst bestaat uit het werkend opleveren en vervolgens het ter beschikking stellen van een financieel systeem inclusief onderhoud en ondersteuning.
De overeenkomst wordt aangegaan voor een periode van minimaal 4 jaar en kent twee (2) optionele verlengingen van drie (3) jaar. De ingangsdatum van de initiële looptijd van de overeenkomst is 1 januari 2024 plus de implementatieperiode die direct na de ondertekening van de overeenkomst start. (Ondertekening naar verwachting op 31 mei 2023). Plaats van uitvoering is gemeente Asten (NL).
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)48219300 Verwaltungssoftwarepaket
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
De leverancier levert met de aangeboden ICT prestatie de volgende functionaliteiten:
• Activa
• Beheren grootboek
• Verplichtingen
• Beheren crediteuren incl. workflow & termijnkalender
• Debiteuren & invordering incl. workflow & termijnkalender
• Memoriaal incl. workflow
• BTW-BCF aangifte/verrekening
• (Meerjaren) Balans; jaarafsluiting
• E-facturatie
• Betalingsverkeer (incl. digitaal verwerken dagafschriften)
• Reserves en voorzieningen
• Projectenadministratie (projecten met financieel component)
• Investeringsbudgetten/-kredieten
• Verplichte rapportages CBS (IV3)
• Integraties/koppelingen met overige pakketten
• Factuurherkenning (herken-software)
• Publicatiemodule budgetten
• Kasboek / bankboek
• Grondexploitatie
• Dashboards
De gemeente gaat bij het gebruik van de nieuwe software uit van een SaaS (Software as a Service) oplossing.