Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
ZP-400/2022 Zakup hurtowy paliw: benzyna bezołowiowa 95 (PB95), olej napędowy (ON) do magazynów resortowych stacji paliw KWP w Katowicach i KMP w Częstochowie z wykorzystaniem dla pojazdów służbowych
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP-400/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil09132100 Bleifreies Benzin
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zadanie nr 1 – Dostawa hurtowa benzyny bezołowiowej 95 (PB95) do magazynów resortowych stacji paliw KWP w Katowicach i KMP w Częstochowie
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)09132100 Bleifreies Benzin
Zadanie nr 2 - Dostawa hurtowa oleju napędowego (ON) do magazynów resortowych stacji paliw KWP w Katowicach i KMP w Częstochowie
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)09134100 Dieselöl