Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 70974-2023
Bulgarien-Smolyan: Bewachungsdienste
2023/S 025-070974
Bekanntmachung einer Änderung
Änderung eines Vertrags/einer Konzession während der Laufzeit
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Осъществяване на охрана чрез СОТ, видеонаблюдение и жива, невъоръжена денонощна охрана на имоти – държавна собственост, стопанисвани от АПИ - ОПУ - Смолян
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
79713000 Bewachungsdienste
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung zum Zeitpunkt des Abschlusses des Vertrags:
(1). Охрана с монтирана сигнално-охранителна техника (СОТ) на обекти и помещения:
1.Административна сграда на РПС - гр. Чепеларе;
2.Административна сграда на РПС - с. Средногорци, община Мадан;
3.Кантон - с. Момчиловци, община Смолян;
4.Кантон - гр. Доспат;
5.Сграда на Районна пътна лаборатория (РПЛ) - с. Фатово, община Смолян;
6.Специални помещения № 101 и № 213 - на І и ІІ етаж на Административна сграда на ОПУ - Смолян.
(2). Постоянно видеонаблюдение на обекти:
1. База за преквалификация на пътни кадри и Снегоринна база за поддържане на РПМ - к.к. Пампорово;
2. Административна сграда на ОПУ – Смолян;
(3). Жива, невъоръжена денонощна охрана на обекти:
2. Административна сграда на ОПУ – Смолян.