Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Upgrade personalizačného zariadenia Datacard MX6000
Referenznummer der Bekanntmachung: SE-VO2-2023/002649
II.1.2)CPV-Code Hauptteil31730000 Elektrotechnische Ausstattung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Predmetom zákazky je zabezpečenie dodávky HW a SW určeného pre upgrade jedného personalizačného zariadenia Datacard MX6000 na Datacard MX6100 a posilnenie čipovej personalizácie potrebnej pre vydávanie novej generácie občianskych preukazov