Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Beveiliging, alarmopvolging, receptiediensten en teleservice
Referenznummer der Bekanntmachung: T24315
II.1.2)CPV-Code Hauptteil79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Het doel van deze Europese openbare aanbesteding is om met de inschrijver met de Economisch Meest Voordelige Inschrijving op basis van de Beste Prijs Kwaliteitverhouding één Overeenkomst te sluiten op het gebied van beveiliging, alarmopvolging, receptiediensten en teleservices voor diverse locaties binnen het gebied van het waterschap, zoals omschreven in de Aanbestedingsdocumenten.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: