Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Mucharz oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP.271.1.2021
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Odbiór, transport i zagospodarowaniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz od właścicieli nieruchomości na których znajdują się domki letniskowe, lub innej nieruchomości wykorzystywanej na cele rekreacyjno–wypoczynkowe z terenu Gminy Mucharz oraz z Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) zlokalizowanego przy GZWiK w Jaszczurowej nr 357
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
90512000 Transport von Haushaltsabfällen
90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle
90533000 Verwaltung von Müllhalden
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: