Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Reiniging van de personeelslokalen van de sites van Hydria en van de industriële lokalen van het waterzuiveringsstation Brussel- Zuid (2023- 2026)
Referentienummer: SBGE-2022MP00277-F02_0
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie90910000 Reinigingsdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
Deze opdracht is een opdracht voor diensten. Ze betreft de reiniging van de personeelslokalen van Hydria in het waterzuiveringsstation Brussel-Zuid en in de stormbekkens en van de industriële lokalen van het waterzuiveringsstation.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: