Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Lieferungen - 71021-2023
Submission deadline has been amended by:  161103-2023
Polen-Lublin: Arzneimittel
2023/S 025-071021
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa znieczuleń wziewnych wraz z dzierżawą parowników
Referenznummer der Bekanntmachung: EO/LA-2722/IV/23
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33600000 Arzneimittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiot zamówienia stanowi dostawa znieczuleń wziewnych wraz z dzierżawą parowników.
2. Przedmiot zamówienia został podzielony na zadania. Zamawiający dopuszcza składania ofert częściowych.
3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ, stanowiący Załącznik nr 1-2 do SWZ.
4. Zamawiający nie dopuszcza rozwiązań równoważnych
5. Zamawiający dopuszcza zaoferowanie innych wielkości opakowań niż opisane w Załącznikach, wówczas należy tak przeliczyć ilość oferowanych opakowań, aby w efekcie możliwa była realizacja całości zamówienia. W razie konieczności należy zaokrąglić ilość zaproponowanych opakowań w górę.
6. Okres ważności przedmiotu zamówienia (przydatności do użycia) musi wynosić minimum 12 miesięcy licząc od daty dostawy do siedziby Zamawiającego.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zadanie 1
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Desflurane - 600 butelek + dzierżawa parowników
Zadanie 2
Los-Nr.: 2
Sevoflurane 144 butelek + dzierżawa parowników