Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags: II.1.2)CPV-Code Hauptteil79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
De EO is voornemens met vier (4) Opdrachtnemers een Raamovereenkomst te sluiten voor het verzorgen van Outbound Telemarketingdiensten. Zie de Selectieleidraad voor meer informatie over de Opdracht.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)79342000 Marketing
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
De geraamde totale maximale waarde van de Raamovereenkomst bij de maximale looptijd van vier (4) jaar bedraagt €1.200.000 exclusief btw.