Diese Bekanntmachung dient nur der Vorinformation
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
8-D-82220-22 Marktconsultatie BAGEL
Referenznummer der Bekanntmachung: 8-D-82220-22
II.1.2)CPV-Code Hauptteil65000000 Versorgungsunternehmen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Een marktconsultatie is een door de Gemeente georganiseerde informatie-uitwisseling met belanghebbende partijen over de voorgenomen opdracht. De Gemeente wil de verkregen informatie gebruiken om een marktgerichte en realistische aanbesteding in de markt te zetten. De marktconsultatie stelt de Gemeente tevens in staat om inzicht te verkrijgen in welke mate aanbieders van adviestrajecten in het kader van de Bedrijventerreinen Aanpak voor Gezamenlijke Energie- en Laadvoorziening aan de behoefte van de Gemeente kunnen voldoen.
U kunt de marktconsultatiedocumenten downloaden bij deze tender op dit aanbestedingsplatform, uit de map "offertefase". In de marktconsultatiedocumenten is beschreven hoe u vragen kunt stellen, hoe u uw antwoorden op onze vragen kunt indienen, en welke termijnen daaraan verbonden zijn.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)71314300 Beratung im Bereich Energieeinsparung
73210000 Beratung im Bereich Forschung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: