Lieferungen - 710786-2022
Polen-Sokółka: Medizinische Geräte
2022/S 246-710786
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa sprzętu i aparatury medycznej wg dodatku nr 2 i 5 do SWZ CPV – 33100000-1 Urządzenia medyczne
Referenznummer der Bekanntmachung: Znak sprawy: SPZOZ APMED 4 / 2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33100000 Medizinische Geräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu i aparatury medycznej wg dodatku nr 2 i 5 do SWZ CPV – 33100000-1 Urządzenia medyczne na podstawie programu „Poprawa dostępności do usług medycznych w obszarze chorób będących przyczyną dezaktywizacji zawodowej w SP ZOZ w Sokółce – etap II” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej VIII Infrastruktura dla usług użyteczności publicznej, Działania 8.4 Infrastruktura społeczna, Poddziałanie 8.4.1. Infrastruktura ochrony zdrowia.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 71 072.20 PLN
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
CZĘŚĆ 1B
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
33191100 Sterilisationsapparate
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Wyposażenie - 33191100-6 Urządzenia sterylizujące
CZĘŚĆ 2B
Los-Nr.: 2
31515000 Ultraviolettlampen
Lampy bakteriobójcze - 31515000-9 Lampy ultrafioletowe