Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Tallinna Linnateatri IX kvartali lavatehnika hankimine
Referenznummer der Bekanntmachung: 258873
II.1.2)CPV-Code Hauptteil71330000 Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Riigihanke esemeks on Tallinna Linnateatri IX kvartali (Lai tn 23 ja 25/ Laboratooriumi tn 12) lavatehnika (välja arvatud helitehnika, valgustehnika) projekteerimine ja välja ehitamine, mis hõlmab täpsemalt tööprojekti koostamist, lavatehnika hankimist, valmistamist, tarnimist ning paigaldamist objektil (montaaž, sh vajadusel tehnosüsteemidega ühendamine) ning üleantava lavatehnika testimine ja hankija personali koolitamine.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)71330000 Verschiedene von Ingenieuren erbrachte Dienstleistungen
45351000 Maschinentechnische Installationsarbeiten
44212320 Diverse Konstruktionen
42411000 Flaschenzüge und Hebezeuge
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: