II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Plastikinių medicininių gaminių pirkimas
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
VšĮ Vilniaus miesto klinikinė ligoninė planuoja įsigyti plastikinius medicininius gaminius.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Foley kateteriai 2-jų spindžių: CH6-CH10
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
33141200 Katheter
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Foley kateteriai 2-jų spindžių: CH6-CH10 - apie 190 vnt.
Šlapimo surinkimo maišeliai
Los-Nr.: 2
Šlapimo surinkimo maišeliai - apie 31500 vnt.
Centrinės venos kateterizavimo rinkinys vaikams Jungo ir poraktikaulinei venai punktuoti
Los-Nr.: 3
Centrinės venos kateterizavimo rinkinys vaikams Jungo ir poraktikaulinei venai punktuoti - apie 5 vnt.
Los-Nr.: 4
2-jų dalių švirkštai padidintos rizikos skyriams
Los-Nr.: 5
2-jų dalių švirkštai padidintos rizikos skyriams - apie 70000 vnt.
Vienkartinės priemonės monitoriams
Los-Nr.: 6
Vienkartinės priemonės monitoriams - apie 400 vnt.
Bakteriniai filtrai vakuuminiam atsiurbėjui „Polivac B4“
Los-Nr.: 7
Bakteriniai filtrai vakuuminiam atsiurbėjui „Polivac B4“ - apie 200 vnt.
CO2 monitoriaus,,Sen Tec“ priedai naujagimiams
Los-Nr.: 8
CO2 monitoriaus,,Sen Tec“ priedai naujagimiams:
Membranos keitiklis apie vnt. 20
Intarpai membranos keitikliui apie vnt. 20
CO2 daviklio tvirtinimo žiedai (klijuojami) apie vnt. 100
Kalibracinės dujos CO2 daviklio kalibravimui apie vnt. 4
Priemonės ligoninėje naudojamai R.WOLF medicininei įrangai
Los-Nr.: 9
Priemonės ligoninėje naudojamai R.WOLF medicininei įrangai:
Filtras apie vnt.20
Filtrasapie apie vnt.20
Žarnelių rinkinys hysteroskopijai apie vnt.50
Žarnelių rinkinys laparoskopijai apie vnt.50
Žarnelė CO2 dujoms apie vnt.3
Indas skysčio nutekėjimui vnt. 2
Kaniulės ašarų takams plauti
Los-Nr.: 10
Kaniulės ašarų takams plauti - apie 80 vnt.
Dirželiai -jutikliai,skirti impedanso tomografijos monitoriui Swisstom BB2
Los-Nr.: 11
Dirželiai -jutikliai,skirti impedanso tomografijos monitoriui Swisstom BB2:
Dirželiai -jutikliai 35 cm ilgio apie vnt. 20
Dirželiai -jutikliai 30 cm ilgio apie vnt. 10
Sistema invazinio kraujo spaudimo matavimui ,,Philips Intelivue 70, Dreager monitoriams
Los-Nr.: 12
Sistema invazinio kraujo spaudimo matavimui ,,Philips Intelivue 70, Dreager monitoriams - apie 75 vnt.
Didelės tėkmės deguonies padavimo priemonės sistemai Airvo 2
Los-Nr.: 13
33157400 Beatmungsgeräte für medizinische Zwecke
Didelės tėkmės deguonies padavimo priemonės sistemai Airvo 2 - apie 1040 vnt.
Vienkartiniai antgaliai timpanometrui MA9000530 Maico Easy Tymp
Los-Nr.: 14
Vienkartiniai antgaliai timpanometrui MA9000530 Maico Easy Tymp:
Antgaliai 7mm apie vnt.100
Antgaliai 11mm apie vnt. 300
Antgaliai 13mm apie vnt. 1000
Antgaliai15mm apie vnt. 500
Vienkartiniai lankstūs ureteroskopai
Los-Nr.: 15
Vienkartiniai lankstūs ureteroskopai - apie 40 vnt.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 16
Rinkinys atsiurbimui - apie 1200 vnt.