II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa urządzeń sieciowych dla usług Projektu PionierLab Smart Kampus Laboratorium 3
Referenznummer der Bekanntmachung: AZA-381-3/23
II.1.2)CPV-Code Hauptteil32424000 Netzwerkinfrastruktur
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń sieciowych do przyłączenia urządzeń, zapewnienia komunikacji oraz monitorowania usług Projektu PionierLab Smart Kampus Laboratorium 3 w ramach projektu pn. „PIONIER-LAB - Krajowa Platforma Integracji Infrastruktur Badawczych z Ekosystemami Innowacji”, nr umowy projektowej: POIR.04.02.00-30-A005/16-00. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa infrastruktury sieciowej oraz akcesoriów elektrycznych
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)31681000 Elektrische Zubehörteile
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń sieciowych do przyłączenia urządzeń, zapewnienia komunikacji oraz monitorowania usług Projektu PionierLab Smart Kampus Laboratorium 3 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w załączniku nr 1 do SWZ.
Dostawa infrastruktury sieciowej wraz z niezbędnymi akcesoriami
Los-Nr.: 2
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)31300000 Isolierte Elektrokabel, -leitungen und -drähte
31682000 Bedarf für die Stromversorgung
31681000 Elektrische Zubehörteile
30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware)
30231300 Bildschirme