II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:Referenznummer der Bekanntmachung: 259689
II.1.2)CPV-Code Hauptteil34110000 Personenkraftwagen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Ostetakse raamlepingute alusel sõidukeid ning sõidukite esimese 250 000 km läbimiseni vajalikku tehnohooldusteenust.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 1 700 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34110000 Personenkraftwagen
50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Ostetakse viieukselist (ees 2 ust, paremal küljel 1 uks, vasakul küljel 1 uks ja taga 1 ülestõstevav luuk), kuue istekohaga kaubikut. Sõiduk peab olema vastupidav, töökindel ning olema mõeldud ja sobima kasutamiseks üldkasutatavatel- ja metsateedel ja olema suuteline vedama haagist.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
viiekohaline ja neljaukseline kastiga maastur
Los-Nr.: 2
34113100 Jeeps
34113000 Fahrzeuge mit Allradantrieb
RMK ja Luua Metsanduskool soovib osta vähemalt neljaukselist, vähemalt viie istekohaga kastiga maastureid. Sõiduk peab olema vastupidav, töökindel ja hea läbivusega maastikul ning olema mõeldud ja sobima kasutamiseks üldkasutatavatel ja metsateedel ning samuti teedeta ja raskesti läbitaval maastikul, sh haagise veoks.
Luua Metsanduskool sõlmib eraldi raamlepingu.
neljakohaline ja neljaukseline kastiga maastur
Los-Nr.: 3
RMK soovib osta vähemalt neljaukselist (vastastikku avanevad uksed), vähemalt nelja istekohaga kastiga maastureid. Sõiduk peab olema vastupidav, töökindel ja hea läbivusega maastikul ning olema mõeldud ja sobima kasutamiseks üldkasutatavatel ja metsateedel ning samuti teedeta ja raskesti läbitaval maastikul, sh haagise veoks.