Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 71177-2023
Polen-Żory: Anlegen von Rasen
2023/S 025-071177
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Utrzymanie i konserwacja terenów zielonych na terenach Gminy Miejskiej Żory w 2023 r.-etap II - koszenie i grabienie trawy, niszczenie chwastów, likwidacja samosiewek wraz z zwalczeniem chwastów
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
77314100 Anlegen von Rasen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Utrzymanie i konserwacja terenów zielonych na terenach Gminy Miejskiej Żory w 2023r. - etap II - koszenie i grabienie trawy, niszczenie chwastów, likwidacja samosiewek na terenach zielonych oraz poboczach, skarpach, przeciwskarpach, pasach dzielących, wysepkach, rowach wraz z chemicznym zwalczeniem chwastów w ciągu dróg będących w zarządzaniu Gminy Miejskiej Żory
Część 1: koszenie wzdłuż głównych dróg tj. Al Jana Pawła II, Al Armii Krajowej, Al Zjednoczonej Europy, ul. Pszczyńska, ul. Nowopszczyńska, ul. Wodzisławska,
ul. Rybnicka, ul. Szczejkowicka, Obwodnica Miasta
Część 2: koszenie w Dzielnicach Rój, Rogoźna, Pawlikowskiego.
Część 3: koszenie w Dzielnicach Korfantego, Baranowice, Kleszczów.
Część 4: koszenie w Dzielnicach Śródmieście, Zachód, Kleszczówka, 700-lecia Żor.
Część 5: koszenie w Dzielnicach Rowień, Powstańców Śląskich, Księcia Władysława.
Część 6: koszenie w Dzielnicach Sikorskiego, Osiny.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Koszenie wzdłuż głównych dróg tj. Al Jana Pawła II, Al Armii Krajowej, Al Zjednoczonej Europy, ul. Pszczyńska, ul. Nowopszczyńska, ul. Wodzisławska, ul. Rybnicka, ul. Szczejkowicka, Obwodnica Miasta
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
77314000 Grundstückspflege
77312000 Unkrautjäten
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Koszenie wzdłuż głównych dróg Miasta tj. Alei Jana Pawła II, Alei Armii Krajowej, Alei Zjednoczonej Europy, ul. Pszczyńska, ul. Nowopszczyńska, ul. Wodzisławska,
ul. Rybnicka, ul. Szczejkowicka, Obwodnica Miasta (ul. ul. Lotniskowa, Nad Rudą, Raciborska, Północna), droga krajowa nr 81, droga wojewódzka nr 935 (odcinek od Ronda Raciborskiego do granicy m. Rybnik)
Koszenie w Dzielnicach Rój, Rogoźna, Pawlikowskiego
Los-Nr.: 2
Koszenie w Dzielnicach Rój, Rogoźna, Pawlikowskiego.
Koszenie w Dzielnicach Korfantego, Baranowice, Kleszczów
Los-Nr.: 3
Koszenie w Dzielnicach Śródmieście, Zachód, Kleszczówka, 700-lecia Żor
Los-Nr.: 4
Koszenie w Dzielnicach Rowień, Powstańców Śląskich, Księcia Władysława
Los-Nr.: 5
Koszenie w Dzielnicach Sikorskiego, Osiny
Los-Nr.: 6