Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 71200-2023
Tschechien-Brno: Versicherungen
2023/S 025-071200
Auftragsbekanntmachung – Sektoren
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
VÝBĚR POSKYTOVATELE SLUŽBY - POJIŠTĚNÍ 2023 - 2027
Referenznummer der Bekanntmachung: SML/0033/23
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
66510000 Versicherungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem veřejné zakázky je poskytnutí služby pojištění ve smyslu ust. zákona č. 277/2009 Sb., o pojišťovnictví, v rozsahu vedeném v příloze č. 1 zadávací dokumentace (dále též "ZD"). Jedná se o pojištění majetku provozovaného zadavatelem včetně souvisejících rizik, provozní a profesní odpovědnosti a pojištění motorových vozidel zadavatele.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 150 047 901.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Část I.
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Předmětem této části veřejné zakázky je:
- pojištění majetku a pojištění přerušení provozu
- pojištění odpovědnosti - I. vrstva
Část II.
Los-Nr.: 2
- pojištění odpovědnosti - II. vrstva
- pojištění profesní odpovědnosti
- pojištění odpovědnosti manažerů (D&O)
Část III.
Los-Nr.: 3
- Pojištění kybernetických rizik
Část IV.
Los-Nr.: 4
- Pojištění terorizmu
Část V.
Los-Nr.: 5
- Pojištění elektroniky
Část VI.
Los-Nr.: 6
- Pojištění vozidel
Část VII.
Los-Nr.: 7
- stavební montáž Kalové hospodářství ČOV Brno - Modřice