Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
“Доставка чрез покупка на спец. автомобил, нов, неупотр. по Пр. BG05M9OP001-2.061-0001 „Създаване на Дн. ц-р за лица с увреждания и техните семейства, вкл. с тежки множ. увреждания в гр. Шумен“
II.1.2)Основен CPV код34144000 Автомобилни превозни средства със специална употреба
II.1.4)Кратко описание:
Предметът на обществената поръчка обхваща доставка чрез покупка на специализиран автомобил, нов, неупотребяван по Проект BG05M9OP001-2.061-0001 „Създаване на Дневен център за лица с увреждания и техните семейства, включително с тежки множествени увреждания в град Шумен“
Целта на настоящата обществената поръчка е избор на Изпълнител, който да извърши доставка на автомобила съобразно Техническата спецификация.
Видът и техническите параметри на МПС са посочени в Техническата спецификация – неразделна част от настоящата обществена поръчка.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове34144000 Автомобилни превозни средства със специална употреба
II.2.4)Описание на обществената поръчка: