Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 71235-2023
Ungarn-Budapest: Entwicklung von Finanzanalysesoftware
2023/S 025-071235
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
XPOSE3 PÉNZÜGYI PLATFORM szerződésének módosítása
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR002077332022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
72212441 Entwicklung von Finanzanalysesoftware
II.1.4)Kurze Beschreibung:
XPOSE3 PÉNZÜGYI PLATFORM szoftverlicence és terméktámogatási szerződésének módosítása szabadon felhasználható - az első évben 230, az azt követő években pedig évente 150 embernapra vonatkozó - rendelkezésre állási keret jellegű támogatási szolgáltatások igénybevételére, illetve elvégzésére; továbbá a megrendelt szolgáltatások éles üzemre történő átadását követően, az adott feladat megvalósítási költségére vetített maximum 10%/év mértékben meghatározott támogatási díj felszámítására.
A keret felhasználása körében a lenti A-C. pontok szerinti feladatok, illetve D. pont szerinti támogatási szolgáltatások igénybevételére kerülne sor az ÁKK Zrt. mint megrendelő részéről.
A. XPOSE3 RENDSZERREL KAPCSOLATOS OPTIMALIZÁLÁSI FELADATOK
Az XPOSE3 PÉNZÜGYI PLATFORM keretrendszer funkcionalitásának bővítésével kapcsolatos optimalizálási feladatok elvégzésével az alábbi folyamatok támogatása, modernizálása.
B. INTEGRÁCIÓS FELADATOK MEGVALÓSÍTÁSA
Az ÁKK Zrt. által használt InFoRex és XPOSE3 PÉNZÜGYI PLATFORM alkalmazások között korábban kialakított kétirányú interfész kapcsolatok igény szerinti bővítése, valamint az InFoRex oldali kapcsolatok mellett egyéb rendszerekkel (KID, T2000, tervezési, adattárház stb.) kapcsolatos interfészek kialakítása, bővítése vagy azok módosítása.
C. KÖZPONTI ADATBÁZISSAL (ÁKK-DB) KAPCSOLATOS FELADATOK
Az ÁKK Zrt. szakértői alrendszereinek működéséhez szükséges, valamint az általuk előállított adatokat együttesen kezelő, megrendelői tulajdonban álló adatbázist (a továbbiakban: „ÁKK-DB”) kezelő szoftverelem igény szerinti módosítása és szolgáltatásainak, funkcióinak bővítése (pl. jegyzőkönyvek, okiratok elektronikus előállítása).
D. TÁMOGATÁSI SZOLGÁLTATÁSOK IGÉNYBEVÉTELE
Amennyiben a fenti pontokban részletezett feladat/szolgáltatás az átadást követően egyéb támogatási szolgáltatást is igényel, úgy annak igénybevétele rendszertámogatási és követési szolgáltatási díjnövekményt eredményez, az adott feladat megvalósítási költségére vetített maximum 10%/év mértékben.
Részletesen a közbeszerzési dokumentumok részét képező műszaki leírásban és szerződés tervezetben.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
72212440 Entwicklung von Software für Finanzanalyse und Buchhaltung
72261000 Software-Unterstützung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Az ÁKK Zrt. szakértői alrendszereinek működéséhez szükséges, valamint az általuk előállított adatokat együttesen kezelő, megrendelői tulajdonban álló adatbázist (a továbbiakban: „ÁKK-DB”)kezelő szoftverelem igény szerinti módosítása és szolgáltatásainak, funkcióinak bővítése (pl. jegyzőkönyvek, okiratok elektronikus előállítása).