Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 71287-2023
Bulgarien-Sevlievo: Straßentransport/-beförderung
2023/S 025-071287
Auftragsbekanntmachung
Dienstleistungen
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Възлагане на обществен превоз на пътници по част от линиите на общинската и областната транспортни схеми от квотата на Община Севлиево” за линиите:
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
60100000 Straßentransport/-beförderung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
за линиите: Севлиево – Дамяново, Севлиево – Енев рът, Севлиево – Петко Славейков, Севлиево – Ряховците, Севлиево – Ряховците – Петко Славейков /обиколен/, Севлиево – Крамолин, Севлиево – Бериево,  Севлиево – Лозята, Севлиево – Функата, Севлиево – Габрово /директен/ и Севлиево – Габрово /обиколен/“ по следните обособени позиции:
Обособена позиция № 1 – Автобусни линии от общинската транспортна схема:Севлиево – Дамяново и Севлиево – Енев рът;
Обособена позиция № 2 Автобусни линии от общинската транспортна схема:Севлиево – Петко Славейков, Севлиево – Ряховците, Севлиево – Ряховците – Петко Славейков /обиколен/, Севлиево – Крамолин, Севлиево – Бериево,  Севлиево – Лозята и Севлиево – Функата;
Обособена позиция № 3 Автобусни линии от областната транспортна схема:Севлиево – Габрово /директен/ и Севлиево – Габрово /обиколен/“.
Пълна информация относно предмета на поръчката се съдържат в Техническата спецификация, неразделна част от документацията на настоящата обществена поръчка.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 810 000.00 BGN
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Автобусни линии от общинската транспортна схема:Севлиево – Дамяново и Севлиево – Енев рът;
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Обособената позиция включва:
Обществен превоз на пътници по автобусна линия Севлиево – Дамяново от утвърдената Общинска транспортна схема: с часове на тръгване от Автогара Севлиево - 06:50ч.; 11:30ч.; 16:40ч. с маршрут: АГ Севлиево,  Детска градина, Сенник 1, ПРП, Хирево 1, Хирево – ц., Дамяново1 и Дамяново - ц. Маршрутното разписание се изпълнява целогодишно, като курсът в 06:50ч. в неделя е сезонен от 01.04 до 30.09; Еднопосочно разстояние в км. – 17 км.; общо време за движение – 0,28ч./мин.; общо време за пътуване – 0,23 ч./мин.; общ дневен пробег – 102 км.; общ месечен пробег – 2856 км. и общ годишен пробег по маршрутно разписание – 34 272 км. ;
Обществен превоз на пътници по автобусна линия Севлиево – Енев рът от утвърдената Общинска транспортна схема:
Маршрутно разписание с часове на тръгване от Автогара Севлиево – 07:40ч.; 16:00ч. с маршрут АГ Севлиево, I-ви км., Чакала, Горна Росица 1, Горна Росица – ц., Горна Росица 2, р-н Кастел, ДИП, ВЕЦ, Батошево – ц., Момешка, Шумата – ц., Енев рът - кметство. Маршрутното разписание се изпълнява ежедневно вторник, петък и неделя. Еднопосочно разстояние в км. – 29.4км.; Общо време за движение – 0,56 ч./мин.; общо време за пътуване – 0,41 ч./мин.; общ дневен пробег – 99,8 км.; общ месечен пробег – 1 198 км. и общ годишен пробег – 14 371 км.
Автобусни линии от общинската транспортна схема:Севлиево – Петко Славейков, Севлиево – Ряховците, Севлиево – Ряховците – Петко Славейков /обиколен/, Севлиево – Крамолин, Севлиево – Бериево, Севлиево – Лозята и Севлиево – Функата;
Los-Nr.: 2
Севлиево – Петко Славейков–05:30ч..; 06:20ч. 09:50ч.; 12:30ч., 14:20ч., 17:30ч. с маршрут АГ Севлиево, Център, Гимназия, МБАЛ, Динамо, Овчарник, Кормянско - 1, Кормянско – ц., Кормянско - 1, Кантон 5, П. Славейков – 1, П. Славейков – ц. Маршрутното разписание се изпълнява целогодишно. Еднопосочно разстояние в км. – 14 км.; Общо време за движение – 0,25 ч./мин.; общо време за пътуване – 0,10 ч./мин.; общ дневен пробег – 169,6 км.; общ месечен пробег – 4 192 км. и общ годишен пробег – 50 304 км.Севлиево – Ряховците – 05:50ч..; 06:30ч. 07:10ч.; 08:00ч.; 10:50ч.; 12:30ч., 14:15ч., 17:30ч. с маршрут АГ Севлиево, Център, Гимназия, МБАЛ, Динамо, Разсадник, Ряховци 1, Ряховци 2, Ряховци – ц. Маршрутното разписание се изпълнява целогодишно. Еднопосочно разстояние в км. – 10,6 км.; Общо време за движение – 0,18 ч./мин.; общо време за пътуване – 0,11 ч./мин.; общ дневен пробег – 169,6 км.; общ месечен пробег – 3 688,8 км. и общ годишен пробег – 42 866,4 км.Севлиево – Ряховците - Петко Славейков - Севлиево– 05:45ч. и с часове на тръгване от Автогара Севлиево – 07:00ч., 12:45ч., 16:00ч., 17:30ч., 22:30ч. с маршрут АГ Севлиево, Център, Гимназия, МБАЛ, Динамо, Разсадник, Ряховци 1, Ряховци 2 – чешма, Ряховци 3 – център, Ряховци 2 – чешма, Ряховци 1, П. Славейков – ц., П. Славеков – 1, Кантон, Кормянско, Овчарник, Динамо, МБАЛ, Гимназия, Център. Маршрутното разписание се изпълнява целогодишно. Еднопосочно разстояние в км. – 30,4 км.; Общо време за движение – 0,60 ч./мин.; общо време за пътуване – 0,40 ч./мин.; общ дневен пробег – 182,4 км.; общ месечен пробег – 2 979,2 км. и общ годишен пробег – 35 750,4 км.Севлиево – Крамолин
– 06:30ч.; 08:00ч., 12:00ч., 15:30ч., 17:00ч. с маршрут АГ Севлиево, Център, МБАЛ, Кормянско, Малък Вършец, Градище, Агатово, Крамолин. Маршрутното разписание се изпълнява целогодишно. Еднопосочно разстояние в км. – 36,6 км.; Общо време за движение – 0,60 ч./мин.; общо време за пътуване – 0,54 ч./мин.; общ дневен пробег – 366 км.; общ месечен пробег – 6 588 км. и общ годишен пробег – 79 056 км.Севлиево – Бериево – 05:40ч. и с часове на тръгване от Автогара Севлиево – 06:30ч.; 10:00ч. 12:30ч.; 14:00ч.; 17:40ч.; 19:00ч. с маршрут АГ Севлиево, МБАЛ, Център, Детска градина, Сенник 1, Сенник 2ПРП, Зелево перо, Градница 1, Градница - ц., Бериево 1, Бериево. Маршрутното разписание се изпълнява целогодишно. Еднопосочно разстояние в км. – 20,6 км.; Общо време за движение – 0,34 ч./мин.; общо време за пътуване – 0,26 ч./мин.; общ дневен пробег – 273,5 км.; общ месечен пробег – 6 383,4 км. и общ годишен пробег – 81 116,4 км.Севлиево – Лозята– 06:30ч.; 12:00ч.; 17:15ч.; 20:00ч. с маршрут Обръщало Софийско шосе, МБАЛ, ул. „Никола Петков”, ул. „Стара планина”, Център /Крушевска спирка/, Огледалото, Винпром, р-н Лозя /с.о Хоталич/, с.о Хоталич 1, с.о Хоталич 2, Лозарска среща, с.о Хоталич 3, с.о Хоталич 4, с.о Хоталич 5, Обръщало, с.о Хоталич 5, с.о Хоталич 4, с.о Хоталич 3, Лозарска среща, Балабанца, Бангладеш, Крушевска спирка, СУ „Васил Левски”, Кирил и Методий, РКС, Автогара. Маршрутното разписание се изпълнява целогодишно. Еднопосочно разстояние в км. – 14,2 км.; Общо време за движение – 0,51 ч./мин.; общо време за пътуване – 0,27 ч./мин.; общ дневен пробег – 64 км.; общ месечен пробег – 2 454 км. и общ годишен пробег – 26 244 км.Севлиево – Функата– 08:00ч..; 16:00ч. с маршрут жк. Митко Палаузов, Топливо, МБАЛ, у-ще „Кирил и Методий”, Център/Кооп/, Крушевска, Огледалото, Функа. Маршрутното разписание се изпълнява целогодишно. Еднопосочно разстояние в км. – 6,8 км.; Общо време за движение – 0,17 ч./мин.; общо време за пътуване – 0,12 ч./мин.; общ дневен пробег – 27,2 км.; общ месечен пробег – 326,4 км. и общ годишен пробег – 3 916,8 км.
Автобусни линии от областната транспортна схема: Севлиево – Габрово /директен/ и Севлиево – Габрово /обиколен/
Los-Nr.: 3
Трета обособена позиция включва:
Обществен превоз на пътници по автобусна линия Севлиево – Габрово /директен/ от утвърдената Областна транспортна схема:
Маршрутно разписание с часове на тръгване от Автогара Севлиево – 08:30ч.; 10:30ч.; 12:30ч.; 14:30ч. с маршрут АГ Севлиево, Габрово. Маршрутното разписание се изпълнява целогодишно. Еднопосочно разстояние в км. – 28 км.; Общо време за движение – 0,30 ч./мин.; общо време за пътуване – 0,30 ч./мин.; общ дневен пробег – 224 км.; общ месечен пробег – 6 720 км. и общ годишен пробег – 80 640 км
Обществен превоз на пътници по автобусна линия Севлиево – Габрово /обиколен/ от утвърдената Областна транспортна схема:
Маршрутно разписание с часове на тръгване от Автогара Севлиево – 06:00ч..; 08:00ч.; 10:00ч.; 12:00ч.; 14:00ч.; 16:00ч.; 18:00ч. с маршрут АГ Севлиево, Кафе „Чакала”, Чакала, Горна Росица, Яворец, Драгановци, Новаковци, Враниловци, Армени, Янковци, Чавеи, Кука, Войново, Винпром, Габрово. Маршрутното разписание се изпълнява целогодишно. Еднопосочно разстояние в км. – 32 км.; Общо време за движение – 0,47 ч./мин.; общо време за пътуване – 0,34 ч./мин.; общ дневен пробег – 448 км.; общ месечен пробег – 13 440 км. и общ годишен пробег – 161 280 км.