Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 71302-2023
Polen-Pobiedziska: Immobilienverwaltung gegen Einzelhonorar oder auf Vertragsbasis
2023/S 025-071302
Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Usługi w zakresie zarządzania gminnym zasobem lokalowym
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP.271.29.2021.NB
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
70330000 Immobilienverwaltung gegen Einzelhonorar oder auf Vertragsbasis
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie zarządzania gminnym zasobem lokalowym.
Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 zadania:
Zadanie 1 – Zarządzanie i administrowanie gminnym zasobem lokalowym
Zadanie 2 – Zarządzanie i administrowanie budynków świetlic wiejskich i remiz OSP
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zarządzanie i administrowanie gminnym zasobem lokalowym
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
70331000 Wohngrundstücksdienste
70332000 Verwaltung von Liegenschaften, die Nichtwohnzwecken dienen
70340000 Dienstleistungen in Verbindung mit Multiwohnungseigentum
71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
79100000 Dienstleistungen im juristischen Bereich
79211000 Buchhaltung
90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie w okresie od dnia podpisania umowy do dnia 31.12.2022 roku usługi zarządzania i administrowania gminnym zasobem lokalowym.
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe wykonywanie usług opisanych szczegółowo w Opisie Przedmiotu Zamówienia (OPZ) oraz we wzorze umowy.
Wszystkie wykonywane usługi kontrolowane będą przez upoważnionych pracowników wyznaczonego referatu.
Zakres zadania obejmuje - Czynności zarządzania gminnym zasobem lokalowym (dalej: Zasób) – w rozumieniu art. 184b ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 r. o gospodarce nieruchomościami (tj. Dz.U. z 2021 r., poz. 1899) oraz ustawy z dnia 21 czerwca 2001 r. o ochronie praw lokatorów, mieszkaniowym zasobie gminy i o zmianie Kodeksu cywilnego (tj. Dz.U. z 2020 r., poz. 611 ze zm.), polegające na: podejmowaniu decyzji i dokonywaniu czynności mających na celu zapewnienie racjonalnej gospodarki gminnym zasobem lokalowym, a w szczególności:
właściwej gospodarki ekonomiczno-finansowej Zasobu;
bezpieczeństwa użytkowania i właściwej eksploatacji Zasobu;
właściwej gospodarki energetycznej w rozumieniu prawa energetycznego;
bieżącego administrowania Zasobem;
utrzymywania Zasobu w stanie niepogorszonym zgodnie z jego przeznaczeniem;
uzasadnionego inwestowania w Zasób.
w zakresie uprawnień i obowiązków wynikających z przepisów ustawy o gospodarce nieruchomościami., oraz przepisów prawa miejscowego, w granicach udzielonych pełnomocnictw.
Zarządzanie i administrowanie budynków świetlic wiejskich i remiz OSP
Los-Nr.: 2
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie w okresie od dnia podpisania umowy do dnia 31.12.2022 roku usługi zarządzania i administrowania budynków świetlic wiejskich i remiz OSP.