Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Tukuma novada pagastu pārvalžu un Kandavas pilsētas ceļu un ielu uzturēšanas darbi ziemas sezonā
Referenznummer der Bekanntmachung: TNP 2022/92
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90620000 Schneeräumung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Tukuma novada pagastu pārvalžu un Kandavas pilsētas ceļu un ielu uzturēšanas darbi ziemas sezonā saskaņā ar tehniskajām specifikācijām
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Slampes pagasta ceļu uzturēšanas darbi ziemas sezonā (Spirgus)
Los-Nr.: 4
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)90620000 Schneeräumung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Slampes pagasta ceļu uzturēšanas darbi zie-36.mas sezonā (Ozolnieki)
Los-Nr.: 6
Jaunsātu pagasta ceļu uzturēšanas darbi ziemas sezonā
Los-Nr.: 8
Pūres pagasta ceļu uzturēšanas darbi ziemas sezonā (Kreisā puse)
Los-Nr.: 10
Tumes pagasta ceļu uzturēšanas darbi ziemas sezonā
Los-Nr.: 11
Degoles pagasta ceļu uzturēšanas darbi ziemas sezonā
Los-Nr.: 12
Irlava pagasta ceļu uzturēšanas darbi ziemas sezonā (Irlava)
Los-Nr.: 13
Irlava pagasta ceļu uzturēšanas darbi ziemas sezonā (Sāti)
Los-Nr.: 14
Irlavas pagasta ceļu uzturēšanas darbi ziemas sezonā (Vaski)
Los-Nr.: 15
Sēmes pagasta ceļu uzturēšanas darbi ziemas sezonā (Sēme, Birztala, Plieņi)
Los-Nr.: 17
Sēmes pagasta ceļu uzturēšanas darbi ziemas sezonā (Kaive, Cerība)
Los-Nr.: 18
Sēmes pagasta ceļu uzturēšanas darbi ziemas sezonā (Rideļi, Brizule)
Los-Nr.: 19
Smārdes pagasta ceļu uzturēšanas darbi (1. maršruts)
Los-Nr.: 24
Smārdes pagasta ceļu uzturēšanas darbi (2. maršruts)
Los-Nr.: 25
Smārdes pagasta ceļu uzturēšanas darbi (3. maršruts)
Los-Nr.: 26
Smārdes pagasta ceļu uzturēšanas darbi (4. maršruts)
Los-Nr.: 27
Smārdes pagasta ceļu uzturēšanas darbi (5. maršruts)
Los-Nr.: 28
Smārdes pagasta ceļu uzturēšanas darbi (6. maršruts)
Los-Nr.: 29
Smārdes pagasta ceļu uzturēšanas darbi (7. maršruts)
Los-Nr.: 30