Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Onderhoud en dringende interventies in het ambtsgebied van district 4 Dender & Moervaart.
Referenznummer der Bekanntmachung: De Vlaamse Waterweg-ARW-22-016-F03_0
II.1.2)CPV-Code Hauptteil45240000 Wasserbauarbeiten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
De opdracht heeft tot doel onderhoudswerken en dringende interventies uit te voeren op de waterlopen van De Vlaamse Waterweg nv, afdeling Regio West in het district Dender & Moervaart en hun aanhorigheden voor de duur van 1 jaar.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: