II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Kauno rajono kelių (gatvių) ir kiemų taisymo (remonto) darbų su projektinės dokumentacijos parengimu pirkimas
II.1.2)CPV-Code Hauptteil45233142 Straßenausbesserungsarbeiten
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Pirkimo objektas – Kauno rajono kelių (gatvių) ir kiemų taisymo (remonto) darbų su projektinės dokumentacijos parengimu (toliau – Darbai).
Pirkimo objektas yra skaidomas į tris dalis:
I dalis – Garliavos, Garliavos apylinkių, Linksmakalnio, Rokų seniūnijų kelių (gatvių) taisymo (remonto) darbai; preliminari I dalies vertė per visą numatomą galiojimo laiką (įskaitant pratęsimo galimybes) – 1 652 892,56 Eur be PVM (2 000 000,00 EUR su PVM).
II dalis – Batniavos, Kulautuvos, Raudondvario seniūnijų kelių (gatvių) taisymo (remonto) darbai; preliminari II dalies vertė per visą numatomą galiojimo laiką (įskaitant pratęsimo galimybes) – 1 652 892,56 Eur be PVM (2 000 000,00 EUR su PVM).
III dalis – Čekiškės, Vilkijos, Vilkijos apylinkių seniūnijų kelių (gatvių) taisymo (remonto) darbai; preliminari III dalies vertė per visą numatomą galiojimo laiką (įskaitant pratęsimo galimybes)1 652 892,56 Eur be PVM (2 000 000,00 EUR su PVM).
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 4 958 677.69 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
I dalis – Garliavos, Garliavos apylinkių, Linksmakalnio, Rokų seniūnijų kelių (gatvių) taisymo (remonto) darbai
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Garliavos, Garliavos apylinkių, Linksmakalnio, Rokų seniūnijų kelių (gatvių) taisymo (remonto) darbai
II dalis – Batniavos, Kulautuvos, Raudondvario seniūnijų kelių (gatvių) taisymo (remonto) darbai
Los-Nr.: 2
Batniavos, Kulautuvos, Raudondvario seniūnijų kelių (gatvių) taisymo (remonto) darbai.
III dalis – Čekiškės, Vilkijos, Vilkijos apylinkių seniūnijų kelių (gatvių) taisymo (remonto) darbai
Los-Nr.: 3
Čekiškės, Vilkijos, Vilkijos apylinkių seniūnijų kelių (gatvių) taisymo (remonto) darbai
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
II.1.2)Main CPV code45233142 Road-repair works
II.1.4)Short description:
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 4 958 677.69 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)71320000 Engineering design services
II.2.4)Description of the procurement:
Lot No: 2
Lot No: 3