Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
WYKONANIE USŁUG KIEROWANIA POJAZDAMI AUTOBUSOWYMI W REGULARNEJ KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ W PKM SP. Z O.O. W TYCHACH Z DOPUSZCZENIEM SKŁADANIA OFERT CZĘŚCIOWYCH: ZADANIE I i ZADANIE II
II.1.2)CPV-Code Hauptteil60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług kierowania pojazdami autobusowymi w regularnej komunikacji miejskiej w PKM sp. z o.o. w Tychach w okresie od dnia zawarcia umowy do 30.06.2024r. z dopuszczeniem składania ofert częściowych:
Zadanie I- ilość przewidzianych wozokilometrów: 396000 wzkm
Zadanie II- ilość przewidzianych wozokilometrów 440000 wzkm
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ