Bauleistung - 713696-2022
Submission deadline has been amended by:  70691-2023
Tschechien-Prag: Bauarbeiten für Gebäude im Gesundheitswesen
2022/S 246-713696
Auftragsbekanntmachung
Bauauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
ÚPMD Praha - Stavební úpravy gynekologicko-porodnického a pediatrického oddělení 2023
Referenznummer der Bekanntmachung: 16/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
45215100 Bauarbeiten für Gebäude im Gesundheitswesen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem veřejné zakázky je stavební a technologická rekonstrukce stávajícího gynekologicko-porodnického oddělení G2, pediatrického oddělení NEO JIP a dospávacího pokoje a uvedení oddělení do stavu odpovídajícímu současným trendům a požadavkům na poskytovaní zdravotní péče.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 44 647 086.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
viz ZD