Bekanntmachung einer Änderung
Änderung eines Vertrags/einer Konzession während der Laufzeit
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Élelmiszer alapanyag beszerzése 2022
Referenznummer der Bekanntmachung: EKR000143642022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)15300000 Obst, Gemüse und zugehörige Erzeugnisse
15331100 Frisches oder tiefgekühltes Gemüse
15331400 Gemüsekonserven und/oder Dosengemüse
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung zum Zeitpunkt des Abschlusses des Vertrags:
4. rész Zöldség, gyümölcs, tojás - 49 810 kg; 34 280 db; 10 420 csomó
Ajánlat részenként csak a teljes mennyiségre tehető.
Azon termékek vonatkozásában, ahol ajánlatkérő konkrét gyártmányra/típusra hivatkozik, ott a 321/2015. (X.30.) Korm. rendelet 46. § (3) bekezdése alapján azzal egyenértékű termék megajánlása is elfogadott. Ebben az esteben az egyenértékűség bizonyítása ajánlattevő kötelezettsége.
A részletes specifikációt és mennyiséget az ajánlati dokumentáció tartalmazza.