Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Usługi sprzątania w budynku GDDKiA Oddział w Poznaniu Rejon w Gnieźnie w podziale na zadania
Referenznummer der Bekanntmachung: OPO.D-3.2421.5.2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90911200 Gebäudereinigung
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Zadanie I obejmuje budynek administracyjny Rejonu oraz Obwodu Drogowego w Gnieźnie
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)90911200 Gebäudereinigung
90911300 Fensterreinigung
Zadanie II obejmuje budynek administracyjno–socjalny oraz budynek portierni Obwodu Drogowego w Iwnie
Los-Nr.: 2
Zadanie III obejmuje budynek administracyjno-socjalny Obwodu Drogowego we Wrześni
Los-Nr.: 3