Vorinformation für öffentliche Dienstleistungsaufträge
Rechtsgrundlage:
Verordnung (EG) Nr. 1370/2007
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Usługi w zakresie publicznego transportu zbiorowego - linie użyteczności publicznej w Powiecie Szczecineckim.
II.1.2)CPV-Code Hauptteil60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Świadczenie usług w publicznym transporcie zbiorowym na 6 liniach użyteczności publicznej na terenie Powiatu Szczecineckiego. Określenie rodzaju transportu oraz linii komunikacyjnych na których będą wykonywane przewozy:
1) Rodzaj transportu – transport drogowy, przewozy autobusowe,
2) Linie komunikacyjne objęte przedmiotem zamówienia:
a) Linia nr 1 Rakowo – Łubowo – Piława skrz. – Silnowo – Śmiadowo – Szczecinek,
b) Linia nr 2 Szczecinek – Radacz – Juchowo – Silnowo – Piława – Łubowo – Borne Sulinowo,
c) Linia nr 3 Szczecinek – Spore – Wierzchowo,
d) Linia nr 4 Szczecinek – Buczek – Wojnowo,
e) Linia nr 5 Szczecinek – Parsęcko - Radomyśl – Storkowo – Wielawino – Lubogoszcz skrz. – Grzmiąca – Sucha,
f) Linia nr 6 Szczecinek – Ostropole – Kiełpino – Juchowo – Kądzielnia – Kucharowo – Mosina – Szczecinek.
(Art und Menge der Dienstleistungen oder Angabe von Bedürfnissen und Anforderungen)