Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Bauleistung - 71394-2023
die Niederlande-Den Haag: Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
2023/S 025-071394
Auftragsbekanntmachung
Bauauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dos-2023-0000245 N443 Grootonderhoud en Botrotonde
Referenznummer der Bekanntmachung: Dos-2023-0000245
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Aanbesteder is voornemens een Opdracht te verstrekken voor het uitvoeren van Groot Onderhoud aan de N443 en het realiseren van een botrotonde op de N443 ter hoogte van de toe- en afritten van de N206.
De onderhoudsstaat van N443a geeft aanleiding om in 2023 planmatig onderhoud uit te voeren waarbij de geluidsreducerende deklaag wordt vervangen i.v.m. einde levensduur. Naast het onderhoud van de weg worden aanvullende maatregelen uitgevoerd die nodig zijn vanuit diverse aspecten. Een belangrijke maatregel betreft het ombouwen van de voorrangskruispunten bij de aansluitingen op de N206 naar een Botrotonde. De huidige voorrangskruispunten zijn niet overzichtelijk en volgen elkaar snel op. De verkeersafwikkeling op deze kruispunten is onvoldoende.
Dit betreft slechts een opsomming in grove lijnen. Voor een specificatie van de Opdracht wordt verwezen naar het bestek en bijlagen, die later bij de uitnodiging tot inschrijving wordt verstrekt.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 3 000 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)
45233100 Bauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
45233139 Instandhaltung von Fernstraßen
45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten
45233128 Bau von Verkehrskreiseln
45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Globaal bestaan de werkzaamheden op de N443 uit de volgende onderdelen:
 Het ombouwen van de voorrangskruispunten bij de toe- en afritten met de N206 naar een Botrotonde;
 Vervangen geluidsreducerende deklaag hoofdrijbaan op diverse wegvakken tussen km 1,2 en km 4,4 totaal 16.900 m2;
 Het in stand houden van de drie vaste kunstwerken (’s-Gravenhagebrug, Piet Gijzenbrug, Drechsbrug en Drechstunnel) door het herstellen van de schadebeelden, zodat de conditie op een voldoende peil komt;
 Het dwarsprofiel ‘s-Gravendamseweg tussen km 1.2 en km 2.6 aanpassen naar een inrichting binnen de bebouwde kom: versmallen rijbaan naar een breedte van 6,70 m, aanbrengen scheidingsband en belijning in de wegas en aanbrengen kantopsluitingen van RWS-banden;
 Verbreden asfaltverharding fietspad van 3,00 naar 3,50 m tussen km 1,7 en km 2,6;
 Het uitvoeren van kleine aanpassingen langs de weg, zoals het aanpassen van de berm en belijning, zodat de verkeersveiligheid wordt vergroot;
 Functionele verbetering aanbrengen bij de bushaltes Leeweg, Piet Gijzenbrug,
’s-Gravendamseweg en Jacoba van Beierenweg (rotonde ’t Soldaatje);
 Vervangen asfalt deklaag rotonde Jacoba van Beierenweg (’t Soldaatje) totaal 1.600 m2;
 Armaturen van de openbare verlichting vervangen voor LED-armaturen;
 Vervangen riolering van de woningen aan de ’s-Gravendamseweg 33 t/m 61, waarbij alle huisaansluitingen worden vervangen en een nieuw riool wordt aangelegd met aansluiting op het rioolgemaal ter hoogte van nummer 10c.