Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
ZP/97/2022 - Dostawa zestawów odczynnikowych, materiałów kontrolnych, kalibratorów i części zużywalnych wraz z dzierżawą sprzętu do wykonywania badań dla Instytutu „CZMP”
Referenznummer der Bekanntmachung: ZP/97/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33696500 Laborreagenzien
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów odczynnikowych, materiałów kontrolnych, kalibratorów i części zużywalnych wraz z dzierżawą sprzętu do wykonywania badań dla Instytutu „CZMP”