Bekanntmachung einer Änderung
Änderung eines Vertrags/einer Konzession während der Laufzeit
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Инженеринг – проектиране, авторски надзор и изпълнение на СМР за модернизация на образователната инфраструктура на 101 професионални гимназии в системата на МОН, ......продължава в поле VI.3)...
II.1.2)CPV-Code Hauptteil45000000 Bauarbeiten
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Инженеринг–проектиране, авторски надзор и изпълнение на СМР за модернизация на образователната инфраструктура на ПГТЕ „Хенри Форд“,гр.София, на СГХСТ, гр.София и на ПГАВТ „А.С.Попов", гр.София
Los-Nr.: XLIII
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung zum Zeitpunkt des Abschlusses des Vertrags:
Изготвяне на инвестиционни проекти във фаза технически проект,за предвидените в техническите задания интервенции по сградите, които следва да включват:
- всички задължителни енергоспестяващи мерки, предписани в обследването за енергийна ефективност, с оглед постигане на минималните изисквания за енергийна ефективност –достигане клас на енергопотребление „С“ или по-висок,в зависимост от предписанията на енергийното обследване;всички предвидени задължителни мерки, залегнали в техническия паспорт и в доклада за резултатите от обследването за установяване на действителните технически
характеристики; мерки за осигуряване на достъпна архитектурна среда
съгласно действащата нормативна уредба, в т.ч. и Наредба № 4/ 01. 07.2009 г.за проектиране, изпълнение и поддържане на строежите в съответствие с изискванията за достъпна среда за населението, включително за хората с увреждания; ........продължава в поле VI.3).....