Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Упражняване на стр. надзор при изпълнението на СМР по проект: „Изграждане на нова инсталация за използване на геотермална енергия за отопление и охлаждане в сградата на ЦДГ „Еделвайс“
II.1.2)Основен CPV код71521000 Строителен надзор по време на строителството
II.1.4)Кратко описание:
Предмет на настоящата поръчка е избор на изпълнител за упражняване на строителен надзор по време на изпълнението на СМР по проект „Изграждане на нова инсталация за използване на геотермална енергия за отопление и охлаждане в сградата на ЦДГ „Еделвайс“ - град Велинград”.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове71521000 Строителен надзор по време на строителството
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Настоящата обществена поръчка се възлага в рамките на изпълнение от страна на община Велинград на Проект BGENERGY-1.002-0001 „Възобновяема енергия в общинската образователна инфраструктура в град Велинград, община Велинград“ по Договор за предоставяне на безвъзмездна финансова помощ регистрационен номер BGENERGY-1.002.0001-С01 съгласно правилата на Финансов механизъм на Европейското икономическо пространство 2014-2021г., Министерство на енергетиката, Оперативна програма „Възобновяема енергия, енергийна ефективност и енергийна сигурност“, Приоритетна ос „Повишено производство на енергия от възобновяеми източници“, Процедура „Използване на геотермална енергия за отопление или за отопление и охлаждане в сгради държавна или общинска собственост“, код на процедурата BGENERGY-1.002.
Изготвена е документация за участие, Техническа спецификация, образци и проект на договор, съгласно които документи участниците следва да подготвят офертиет си.