Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Dienstleistungen - 71466-2023
Submission deadline has been amended by:  140361-2023
Polen-Warschau: Versicherungen
2023/S 025-071466
Auftragsbekanntmachung – Sektoren
Dienstleistungen
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Ubezpieczenie wszystkich ryzyk budowy i montażu dla Kontraktu „Przywrócenia sprawności układu przesyłowego między zakładami „Farysa” i „Świderska” w Warszawie z wykorzystaniem istniejącego tunelu pod
Referenznummer der Bekanntmachung: 00050/WS/PW/PZP-DRZ-WRP/U/2023
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
66510000 Versicherungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Ubezpieczenie wszystkich ryzyk budowy i montażu dla Kontraktu „Przywrócenia sprawności układu przesyłowego między zakładami „Farysa” i „Świderska” w Warszawie z wykorzystaniem istniejącego tunelu pod Wisłą”, realizowanego na rzecz Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w m. st. Warszawie S.A.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: