II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawa produktów leczniczych i wyrobów medycznych
Referenznummer der Bekanntmachung: DZP.3320.2.23
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33600000 Arzneimittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Dostawa produktów leczniczych i wyrobów medycznych - 142 zadania asortymentowe
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
Angebote sind möglich für alle Lose
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33600000 Arzneimittel
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
1 Aciclovir 200mg stała postac leku, doustna 900 sztuk
2 Amoxiciclinum 1g stała postac leku, doustna 160 sztuk
3 Cefotaxime 1g pr.do sporz.rozt.do inj/inf 1600 sztuk
4 Amikacin 250mg/2ml rozt.do inj/inf 170 sztuk
5 Co-trimoxazole 0,4g+0,08g stała postac leku, doustna 800 sztuk
6 Co-trimoxazole 0,8g+0,16g stała postac leku, doustna 1200 sztuk
7 Ciprofloxacin 250mg stała postac leku, doustna 70 sztuk
8 Ciprofloxacin 500mg stała postac leku, doustna 1500 sztuk
9 Doxycycline 100mg stała postac leku, doustna 250 sztuk
10 Doxycycline 100mg rozt.do inf 200 sztuk
11 Fluconazole 100mg stała postac leku, doustna 700 sztuk
12 Fluconazole 50mg stała postac leku, doustna 168 sztuk
13 Fluconazole 5mg/ml/150ml syrop 10 sztuk
14 Furagin 50mg stała postac leku, doustna 6000 sztuk
15 Gentamicin 80mg/2ml rozt.do inj/inf 1400 sztuk
16 Levofloxacin 250mg stała postac leku, doustna 460 sztuk
17 Levofloxacin 500mg stała postac leku, doustna 480 sztuk
18 Nystatin 5,8g/28ml granulat do sporz.zaw.doust. 75 sztuk
19 Benzylpenicillin kalicum 5 mln.j. pr.do sporz.rozt.do inj. 50 sztuk
20 Benzylpenicillin kalicum 3 mln.j. pr.do sporz.rozt.do inj. 50 sztuk
21 Benzylpenicillin kalicum 1 mln,j. pr.do sporz.rozt.do inj. 50 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
1 Amikacin* 250mg/100ml rozt.do inf 150 sztuk
2 Amikacin* 1000mg/100ml rozt.do inf 1000 sztuk
* wymagany ten sam podmiot odpowiedzialny
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 3
1 Ampicillin 1g pr.do sporz.rozt.do inj. 8800 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 4
1 Cefuroxime* 50mg pr.do sporz.rozt.do inj. 1500 sztuk
* wraz z igłami do podaży leku, spełniającymi wymagania zgodne z CHPL
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 5
1 Cefuroxime * 1,5g pr.do sporz.rozt.do inj. 12600 sztuk
*wsk.CHPL leczenie zakażeń u doroslych, dzieci i noworodków od urodzenia.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 6
1 Ceftazydym 1g pr.do sporz.rozt.do inj/inf 3500 sztuk
2 Ceftazydym 2g pr.do sporz.rozt.do inj/inf 1500 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
1 Ciprofloxacin 0,4g/200ml rozt.do inf 5300 sztuk
2 Ciprofloxacin 0,2g/100ml rozt.do inf 2600 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 8
1 Clindamycin 300mg/2ml rozt.do inj/konc.do sporz.r/inf 1200 sztuk
2 Clindamycin 600mg/4ml rozt.do inj/konc.do sporz.r/inf 3600 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 9
1 Fluconazole 200mg/100ml rozt.do inf 1400 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 10
1 Gentamicin* 130mg gąbka 340 sztuk
* wymagana rejestracja produktu w Urzędowym Wykazie Produktów Leczniczych dopuszczonych do obrotu na terenie RP
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 11
1 Gentamicin 240mg/80ml rozt.do inf 1100 sztuk
2 Gentamicin 80mg/80ml rozt.do inf 2400 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 12
1 Imipenem/Cylastyna* 500mg+500mg pr.do sporz.konc.rozt.do inf. 530 sztuk
* zachowuje stabilność po rekonstytucji do 2h
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 13
1 meropenem* 1g pr.do sporz.konc.rozt.do inj/inf 4300 sztuk
* wskazany w leczeniu bakteriemii, która wystepuje w związku z którymkolwiek wsk.CHPL
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 14
1 Metronidazole 500mg/100ml rozt.do inf 12000 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 15
1 Piperacillinum+Tazobactam 4.5g pr.do sporz.rozt.do inj/inf 7000 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 16
1 Amoxicillin/Clavulanic acid* 1.2g pr.do sporz.rozt.do inj/inf 8500 sztuk
2 Amoxicillin/Clavulanic acid* 0.6g pr.do sporz.rozt.do inj/inf 860 sztuk
3 Amoxicillin/Clavulanic acid 1 g stała postac leku, doustna 504 sztuk
4 Amoxicillin/Clavulanic acid 0.625g stała postac leku, doustna 714 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 17
1 Acetazolamide 250mg stała postac leku 400 szt
2 Amilorid + Hydrochlorotiazide 2,5mg + 25mg stała postac leku 600 szt
3 Amilorid + Hydrochlorotiazide 5mg + 50mg stała postac leku, doustna 900 szt
4 Amiodarone hydrochloride 200 mg stała postac leku 2400 szt
5 Amlodipine* 5mg stała postac leku, 11300 szt
6 Amlodipine* 10mg stała postac leku 5700 szt
7 Atenolol 25mg stała postac leku 60 sztuk
8 Bisoprolol fumarate* 5mg stała postac leku 7500 szt
9 Bisoprolol fumarate* 10mg stała postac leku 1200 szt
10 Captopril* 12,5mg stała postac leku, doustna 3900 szt
11 Captopril* 25mg stała postac leku, doustna 4200 szt
12 Carvedilol* 6,25mg stała postac leku, doustna, podzielna 3420 szt
13 Carvedilol* 12,5mg stała postac leku, doustna 1290 szt
14 Carvedilol* 25mg stała postac leku, doustna 420 szt
15 Clonidine hydrochloride 0,075mg stała postac leku, 15000 szt
16 Dapagliflozinum 10mg stała postac leku, tabl.powl. 4200 szt
17 Digoxin 0,25mg stała postac leku, doustna 1470 szt
18 Digoxin 0,5mg/2ml rozt.do inj, ampułka 750 szt
19 Diltiazem hydrochloride 60mg stała postac leku, 60 szt
20 Enalapril maleate 5mg stała postac leku, 120 szt
21 Eplerenone* 25mg stała postac leku, doustna 4350 szt
22 Eplerenone* 50mg stała postac leku, doustna 1500 szt
23 Furosemide 40mg stała postac leku, doustna 16500 szt
24 Hydrochlorothiazide 25mg stała postac leku, doustna 1200 szt
25 Indapamide 1,5mg stała postac leku, doustna 2580 szt
26 Indapamide 2,5mg stała postac leku, doustna 400 szt
27 Isosorbide mononitrate 10mg stała postac leku, doustna 180 szt
28 Isosorbide mononitrate 60mg stała postac leku, doustna 270 szt
29 Isosorbide mononitrate 100 mg stała postac leku, doustna 120 szt
30 Isosorbide mononitrate 50 mg stała postac leku, doustna 360 szt
31 Methyldopa 250mg stała postac leku, doustna 2250 szt
32 Metoprolol tartrate 1mg/1ml a 5ml rozt.do inj, ampułka 550 szt
33 Metoprolol tartrate 50mg stała postac leku, doustna 3390 szt
34 Midodrine hydrochloride 2,5mg stała postac leku, doustna 2200 szt
35 Milrinone 1mg/1ml a 10ml konc.do sporz.rozt.do inf. 10 szt
36 Molsidomine 4mg stała postac leku, doustna 840 szt
37 Nitrendipine* 10mg stała postac leku, doustna 5850 szt
38 Nitrendipine* 20mg stała postac leku, doustna 5100 szt
39 Pentoxifylline 100mg/5ml rozt.do inj, ampułka 225 szt
40 Pentoxifylline 100 mg stała postac leku, doustna 60 szt
41 Pentoxifylline 400mg stała postac leku, doustna 540 szt
42 Perindopril* 5mg stała postac leku, doustna 2610 szt
43 Perindopril* 10mg stała postac leku, doustna 1140 szt
44 Propafenone hydrochloride 150mg stała postac leku, doustna 1020 szt
45 Propranolol 10mg stała postac leku, doustna 650 szt
46 Propranolol 40mg stała postac leku, doustna 250 szt
47 Quinapril* 10mg stała postac leku, doustna 3690 szt
48 Quinapril* 20mg stała postac leku, doustna 3000 szt
49 Ramipril* 2,5mg stała postac leku, tabletka 11004 szt
50 Ramipril* 5mg stała postac leku, tabletka 12000 szt
51 Ramipril* 10mg stała postac leku, tabletka 3100 szt
52 Rosuvastatin* 10mg stała postac leku, doustna 2760 szt
53 Rosuvastatin* 20mg stała postac leku, doustna 11260 szt
54 Sotalol hydrochloride 40mg stała postac leku, doustna 1800 szt
55 Sotalol hydrochloride 80mg stała postac leku, doustna 420 szt
56 Spironolactone* 25mg stała postac leku, doustna 8000 szt
57 Spironolactone* 100mg stała postac leku, doustna 1440 szt
58 Telmisartan* 40mg stała postac leku, doustna 2688 szt
59 Telmisartan* 80mg stała postac leku, doustna 2940 szt
60 Terazosin 2mg stała postac leku 500 szt
61 Torasemide* 5mg stała postac leku, doustna 7200 szt
62 Torasemide* 10mg stała postac leku, doustna 4200 szt
63 Trimetazidine dihydrochloride 35mg stała postac leku 2610 szt
64 Verapamil hydrochloride* 40mg stała postac leku 100 szt
65 Verapamil hydrochloride* 80mg stała postac leku 40 szt
66 Zofenopril calcium* 7,5mg stała postac leku, doustna 560 szt
67 Zofenopril calcium* 30mg stała postac leku 336 szt
68 Tamsulosin 0,4mg stała post.leku o przedłużonym uwalnianiu 600 szt
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 18
1 Epinephrine 1mg/1ml rozt.do inf., ampułka 6470 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 19
1 Nimodypine 30 mg stała postac leku, doustna 1000 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 20
1 Torasemide 20mg/4ml rozt.do inf., ampułka 6000 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 21
1 Amiodarone hydrochloride 150mg/3ml rozt.do inf., ampułka 2450 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 22
1 Dobutamine 250mg/5ml rozt.do inf, ampułka 10000 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 23
1 Dopamine* 200mg/5ml rozt.do inf., ampułka 3000 sztuk
2 Dopamine* 50mg/5ml rozt.do inf., ampułka 40 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 24
1 Glyceryl trinitrate 1mg/1ml a 10ml rozt.do inf., ampułka 3000 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 25
1 Nimodypine 10mg/50ml rozt.do inf 220 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 26
1 Adenosine 6mg/2ml rozt.do inf., ampułka 310 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 27
1 Levosimendan 12,5mg/5ml konc.do sporz.rozt.do inf., fiolka 5 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 28
1 Furosemide 20mg/2ml rozt.do inf., ampułka 49000 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 29
1 Urapidil 25mg/5ml rozt.do inf., ampułka 2250 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 30
1 Acenocumarol 4mg stała postac leku, doustna 500 sztuk
2 Acetylsalicylic acid 75mg tabletka niedojelitowa 126 sztuk
3 Cyanocobalamin 0,1mg/1ml rozt.do inf, ampułka 30 sztuk
4 Cyanocobalamin 1mg/2ml rozt.do inf, ampułka 2900 sztuk
5 Dabigatran etexilate* 110mg stała postac leku, doustna 1260 sztuk
6 Dabigatran etexilate* 150mg stała postac leku, doustna 1440 sztuk
7 Epoetin beta 500j.m./0,3ml roztwór do wstrzykiwań, ampułko-strzykawka 25 sztuk
8 Ferruous gluconate 23,2mg Fe2+ stała postac leku, doustna 300 sztuk
9 Ferrum hydroxide polymaltose complex 50mg Fe III/5ml płynna postać leku, butelka 60 sztuk
10 Ferric hydroxide dextran complex 100mg FeIII/2ml rozt.do inj/inf, ampułka 200 sztuk
11 Folic acid* 5mg stała postac leku, doustna 1110 sztuk
12 Folic acid* 15mg stała postac leku, doustna 2220 sztuk
13 Phytomenadione 10mg/1ml rozt.do inf, ampułka 730 sztuk
14 Rivaroxaban* 15mg stała postac leku, doustna 3000 sztuk
15 Rivaroxaban* 20mg stała postac leku, doustna 3000 sztuk
16 Sulodexide 300LSU/ml a 2ml rozt.do inf, ampułka 60 sztuk
17 Warfarin* 3mg stała postac leku, doustna 1100 sztuk
18 Warfarin* 5mg stała postac leku, doustna 1600 sztuk
19 Ferrous sulfate+Folic acid 80mg+35mg stała postac leku, doustna 1500 sztuk
20 Ferrous sulfate 80mg stała postac leku, doustna 2700 sztuk
21 Empagliflozyna 10mg stała postac leku, doustna 3000 sztuk
22 Ivabradinum 5mg stała postac leku, doustna 500 sztuk
23 Sacubitrilum, Valsartanum 24mg+26mg stała postac leku, doustna 140 sztuk
24 Sacubitrilum, Valsartanum 49mg+51mg stała postac leku, doustna 280 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 31
1 Tranexamic acid 100mg/1ml a 5ml rozt.do inf, ampułka 3500 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 32
1 Acetylsalicylic acid 75mg tabletka dojelitowa, doustna post.leku 41400 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 33
1 Etamsylate 250mg/2ml rozt.do inf, ampułka 17900 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 34
1 Ferric isomaltose 100mg FeIII/1ml rozt.do inf, ampułka 340 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 35
1 ticagrelol ODT 90mg tabl.uleg.rozpadowi w jamie ustnej 280 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 36
1 Ticagrelor 90mg stała postac leku, doustna 7056 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 37
1 Atropine sulphate 1mg/1ml rozt.do inf, ampułka 10000 sztuk
2 Atropine sulphate 0,5mg/1ml rozt.do inf, ampułka 600 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 38
1 Phytomenadione 2mg/0,2ml rozt.do inf, ampułka 1120 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 39
1 Clopidogrel 75mg stała postac leku, doustna 17500 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 40
1 Heparin sodium i.v.* 25000 j.m./5ml rozt.do inf, ampułka 10400 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 41
1 Alteplase* 10mg pr.do sporz.konc.rozt.do inf., fiol 60 sztuk
2 Alteplase* 20mg pr.do sporz.konc.rozt.do inf., fiol 180 sztuk
3 Alteplase* 50 mg pr.do sporz.konc.rozt.do inf., fiol 140 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 42
1 Eptifibatide 0,75mg/1ml rozt.do inf, butelka 35 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 43
1 Nadroparin calcium 3800j.m.aXa/0.4ml roztwór do wstrzykiwań, ampułko-strzykawka 2000 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 44
1 Fondaparinux sodium 2,5mg/0,5ml roztwór do wstrzykiwań, ampułko-strzykawka 950 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 45
1 Enoxaparin sodium 80mg/0,8ml roztwór do wstrzykiwań, ampułko-strzykawka 3000 sztuk
2 Enoxaparin sodium 40mg/0,4ml roztwór do wstrzykiwań, ampułko-strzykawka 3000 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 46
1 VII czynnik krzepnięcia krwi 2mg pr.do sporz.konc.rozt.do inf. 2 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 47
1 Ferric isomaltose* 100mg FeIII/2ml rozt.do inf, ampułka 300 sztuk
* wsk.CHPL: do stosowania u dorosłych w celu leczenia niedoboru żelaza u pacjentów z przewlekłą chorobą nerek i dializowanych
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 48
1 Roztwór żelatyny flakon 1200 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 49
1. Lamotrigine 25mg stała postać leku, tabletka 450 sztuk
2 Lamotrigine 50mg stała postać leku,tabletka 450 sztuk
3 Pridinoli hydrochloridum 5mg stała postać leku,tabletka 200 sztuk
4 Trazodone hydrochloride 75mg stała postać leku o przedłużonym uwalnianiu 180 sztuk
5 Duloxetine 30mg stała postać leku, dojelitowa 280 sztuk
6 Piridostygmine bromidum 60mg stała postać leku, doustna 600 sztuk
7 Oxcarbazepine 60mg/ml zawiesina doustna 20ml a 250ml 15 opakowań
8 Oxcarbazepine 150mg stała post.leku, tabl.powl 250 sztuk
9 Oxcarbazepine 300mg stała post.leku, tabl.powl. 250 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 50
1 Activated charcoal 200mg stała postac leku, doustna 300 sztuk
2 Bisacodyl 5mg stała postac leku, doustna 1950 sztuk
3 Bisacodyl 10mg stała postac leku, doodbytnicza 1900 sztuk
4 Butylscopolamine 10mg stała postac leku, tabletka 200 sztuk
5 Calcium carbonate 500mg stała postac leku, tabletka 1400 sztuk
6 Calcium carbonate 1 g stała postac leku, tabletka 1900 sztuk
7 Calcium polystyrene sulfonate 1,2 Ca2+/15g- 300g stała postac leku, proszek 9 sztuk
8 Colecalciferol 400j.m. stała postac leku, kapsułka 5130 sztuk
9 Dimethicone/Simethicone 50mg/40mg stała postac leku, tabletka 9400 sztuk
10 Diphenoxylate hydrochloride + Atropine sulphate 2,5mg + 0,025mg stała postac leku, tabletka 220 sztuk
11 Drotaverine hydrochloride 40mg stała postac leku, doustna 5900 sztuk
12 Gliclazide 30mg stała postac leku, doustna 3000 sztuk
13 Gliclazide 80mg stała postac leku, doustna 240 sztuk
14 Glimepiride* 2mg stała postac leku, doustna 750 sztuk
15 Glimepiride* 3mg stała postac leku, doustna 120 sztuk
16 Glimepiride* 4mg stała postac leku, doustna 450 sztuk
17 Glycerol 1 g stała postac leku, doodbytnicza 410 sztuk
18 Glycerol 2 g stała postac leku, doodbytnicza 700 sztuk
19 Lactulose 75g/150ml płynna postać leku, butelka 770 sztuk
20 Loperamide hydrochloride 2mg stała postac leku, doustna 5370 sztuk
21 Mesalasine 500mg stała postac leku, doustna 2000 sztuk
22 Mesalasine 500mg stała postac leku, doodbytnicza 30 sztuk
23 Metformin hydrochloride* 500mg stała postac leku, doustna 10950 sztuk
24 Metformin hydrochloride* 850mg stała postac leku, doustna 8790 sztuk
25 Metformin hydrochloride* 1000mg stała postac leku, doustna 5460 sztuk
26 Metoclopramide hydrochloride 10mg stała postac leku, doustna 2100 sztuk
27 Natrium chloratum 10%** 100mg/1ml a 10ml konc.do sporz.rozt.do inf., ampułka 6100 sztuk
28 Nifuroxazide 200 mg stała postac leku, doustna 1300 sztuk
29 Omeprazole 10mg stała postac leku, doustna 200 sztuk
30 Pantoprazole* 20mg stała postac leku, doustna 24080 sztuk
31 Pantoprazole* 40mg stała postac leku, doustna 15120 sztuk
32 Potassium chloride 391mgK/5ml płynna postać leku, butelka 50 sztuk
33 Potassium chloride 600mg stała postac leku, doustna 10350 sztuk
34 Retinol 50000j.m./1ml płynna postać leku, butelka 15 sztuk
35 Sulfasalazine 500mg tabletka powlekana, doustna, niedojelitowa 100 sztuk
36 Sulfasalazine 500mg stała post.leku, tabletka dojelitowa, 100 sztuk
37 Trimebutine maleate 7,87mg/g granulat do sporz.zaw.doust. 60 sztuk
38 Ursodeoxycholic acid* 150mg stała postac leku, doustna 750 sztuk
39 Ursodeoxycholic acid* 300mg stała postac leku, doustna 550 sztuk
40 Ascorbic acid 500mg stała postac leku, doustna 200 sztuk
41 Itopride hydrochloride 50mg stała postac leku, doustna 100 sztuk
42 Tocopherol 3g/10 ml płynna postać leku, butelka 10 sztuk
* w przypadku tej samej substancji czynnej wymagany ten sam podmiot odpowiedzialny
**ampułki polietylenowe
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 51
1 Butylscopolamine 20mg/1ml rozt.do inf, ampułka 2000 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 52
1 Calcium chloride 100mg/1ml rozt.do inf, ampułka 7000 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 53
1 Magnesium sulfate 2g/10ml rozt.do inf, ampułka 9700 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 54
1 Papaverine hydrochloride 40mg/2ml rozt.do inf, ampułka 4300 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 55
1 Potassium chloride 750mg stała postac leku, doustna 34200 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 56
1 Sodium hydrocarbonate 84mg/1ml a 20ml rozt.do inf, ampułka 9600 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 57
1 Sodium hydrophosphate 150ml płynna postać leku, butelka 800 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 58
1 Sodium picosulfate, Magnesium oxide, Citric acid stała postać leku, saszetka 1400 sztuk
2 Macrogol Sodium sulphate anhydrous Simeticone Sodium citrate Citric acid Sodium chloride Potassium chloride stała postać leku, proszek do sporz.roztworu doustnego 1000 szt.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 59
1 Thiethylperazine maleate 6,5mg stała postac leku, doodbytnicza 60 sztuk
2 Thiethylperazine maleate 6,5mg stała postac leku, doustna 400 sztuk
3 Thiethylperazine maleate 6,5mg/1ml rozt.do inf, ampułka 1110 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 60
1 Potassium chloride* 3g/20ml konc.do sporz.rozt.do inf. 19900 sztuk
* ampułki stabilne, nietłukące się, z portem bezigłowym typu luer-lock
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 61
1 Clotrimazolum 100 mg Tabl.dopochwowe 150 sztuk
2 Progesterone 100 mg Tabl.dopochwowe 270 sztuk
3 Bromocriptine 2,5mg stała postać leku, doustna 480 sztuk
4 Dydrogesteron 10mg stała postać leku, doustna 300 sztuk
5 Estradiol 1mg stała postać leku, doustna 196 sztuk
6 Testosterone 100mg/1ml rozt.do inj, ampułka 5 sztuk
7 Hydrocortisone 20mg stała postać leku, doustna 240 sztuk
8 Bethametazone dipropionate + Bethametazone sodium phosphate 6,43mg+2,63mg zaw.do inj., ampułka 120 sztuk
9 Methylprednisolone** 40mg/1ml zaw.do inj., ampułka 12 sztuk
10 Methylprednisolone* 4mg stała postać leku, doustna 540 sztuk
11 Methylprednisolone* 16mg stała postać leku, doustna 140 sztuk
12 Prednisone 20mg stała postać leku, doustna 1440 sztuk
13 Euthyrox 0,1mg stała postać leku, doustna 2000 sztuk
14 Euthyrox 0,05mg stała postać leku, doustna 3200 sztuk
15 Euthyrox 0,025mg stała postać leku, doustna 2500 sztuk
16 Letrox 0,1mg stała postać leku, doustna 200 sztuk
17 Letrox 0,05mg stała postać leku, doustna 200 sztuk
18 Letrox 0,025mg stała postać leku, doustna 100 sztuk
19 Thiamazole 5mg stała postać leku, doustna 6000 sztuk
** podanie m.in.dostawowe
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 62
1 Bethametazone sodium phosphate 4mg/1ml rozt.do inj, ampułka 450 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 63
1 Terlipressin 1mg/8,5ml rozt.do inj 180 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 64
1 Oxytocin 5j.m./1ml rozt.do inj/inf 4000 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 65
1 Methylprednisolone* 40mg pr.i rozp.do sporz.rozt.do inj 90 sztuk
2 Methylprednisolone* 500mg pr.i rozp.do sporz.rozt.do inj 130 sztuk
3 Methylprednisolone* 1g pr.i rozp.do sporz.rozt.do inj 250 sztuk
* wymagany ten sam podmiot odpowiedzialny; wsk.CHPL min.: ostre urazy rdzenia kręgowego.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 66
1 Hydrocortisone 100 mg pr.i rozp.do sporz.rozt.do inj/inf 4300 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 67
1 Metamizol* 1g/2ml rozt.do inj 18900 sztuk
2 Metamizol* 2,5g/5ml rozt.do inj 23500 sztuk
* wymagany ten sam podmiot odpowiedzialny wymagana droga podania zgodnie z CHPL: i.v., i.m.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 68
1 Ketoprofen i.v.,i.m. 100mg/2ml rozt.do inj 15100 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 69
1 Diclofenac sodium 100 mg tabl.o przedł.uwalnianiu 1500 sztuk
2 Diclofenac sodium + Lidocaine hydrochloride 75mg/2ml rozt.do inj 170 sztuk
3 Ketoprofen 100 mg stała postać leku, doustna 4000 sztuk
4 Misoprostol 200ug stała postać leku, doustna 168 sztuk
5 Metamizol 500mg stała postać leku, doustna 5700 sztuk
6 Paracetamol 50 mg stała postac leku, doodbytnicza 300 sztuk
7 Paracetamol 125mg stała postac leku, doodbytnicza 300 sztuk
8 Paracetamol 250mg stała postac leku, doodbytnicza 50 sztuk
9 Paracetamol 500mg stała postac leku, doodbytnicza 50 sztuk
10 Paracetamol 120mg/5ml syrop 50 sztuk
11 Paracetamol 500mg stała postać leku, doustna 28000 sztuk
12 Phenylbutazone 250mg stała postac leku, doodbytnicza 220 sztuk
13 Ibuprofen 400mg stała postać leku, doustna 4500 sztuk
14 Ibuprofen 60mg stała postac leku, doodbytnicza 200 sztuk
15 Diclofenac sodium 100mg stała postać leku, doodbytnicza 600 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 70
1 Tramadol hydrochloride 50mg stała postać leku, doustna 10120 sztuk
2 Tramadol hydrochloride 100 mg stała postać leku, doustna 12750 sztuk
3 Tramadol hydrochloride* 50mg/1ml rozt.do inj 9500 sztuk
4 Tramadol hydrochloride* 100mg/2ml rozt.do inj 8800 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 71
1 Fentanyl* 0,1mg/2ml rozt.do inj 18000 sztuk
* wymagana droga podania zgodnie z CHPL: i.v., i.m.,s.c., podpajęczynówkowo, zewnątrzoponowo
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 72
1 Morphine hydrochloride 5g substancja recepturowa 7 sztuk
2 Morphinum 10mg/1ml rozt.do inj 3230 sztuk
3 Nalbuphine hydrochloride 20mg/2ml rozt.do inj 70 sztuk
4 Oxycodone hydrochloride 20mg/2ml rozt.do inj/inf 160 sztuk
5 Oxycodone hydrochloride+Naloxone hydrochloride* 10mg+5mg tabl.o przedł.uwalnianiu 6000 sztuk
6 Remifentanil 2mg pr.do sporz.rozt.do inf/inj 100 sztuk
7 Remifentanil 1mg pr.do sporz.rozt.do inf/inj 55 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 73
1 Oxycodone hydrochloride 10mg/1ml rozt.do inj/inf 12500 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 74
1 Oxycodone hydrochloride 50mg/1ml rozt.do inj/inf 860 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 75
1 Phenobarbital sodium* 40mg liof.i rozp.do sporz.r-ru do inj. 50 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 76
1 Bupivacaine hydrochloride 100mg/20ml rozt.do inj 380 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 77
1 Ropivacaine hydrochloride* 5mg/1ml rozt.do inj 180 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 78
1 Etomidate* 20mg/10ml emulsja di inj. 1220 sztuk
* emulsja typu olej w wodzie
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 79
1 Mivacurium chloride 10mg/5ml rozt.do inj 400 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 80
1 Propofol* 200mg/20ml emul.do inj/inf 15100 sztuk
*wsk.CHPL: m.in.: sedacja pacjentów wentylowanych mechanicznie na oddziałch intensywnej opieki medycznej. Skład: zawartość oleju sojowego max 50mg w 1ml emulsji.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 81
1 Thiopental sodium 500mg pr.do sporz.rozt.do inf/rozt.do inf 880 sztuk
2 Thiopental sodium 1000mg pr.do sporz.rozt.do inf/rozt.do inf 450 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 82
1 Sevoflurane* płyn wziewny but.250ml 340 sztuk
* fabrycznie wmontowany adapter, użyczenie 16 parowników kompatybilnych z zaoferowanym preparatem
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 83
1 Desflurane* płyn do inhalacji but.240ml 300 sztuk
* fabrycznie wmontowany adapter, użyczenie 11 parowników kompatybilnych z zaoferowanym preparatem
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 84
1 Lidocaine typ A 20mg/1g żel 30g 1960 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 85
1 Lidocaine typ U 20mg/1g żel 30g 1500 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 86
1 Lidocaine* 200mg/20ml rozt.do inj 6900 sztuk
2 Lidocaine* 400mg/20ml rozt.do inj 5000 sztuk
3 Lidocaine* 40mg/2ml rozt.do inj 5100 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 87
1 Suxamethonium 200 mg pr.do sporz.rozt.do inj 3350 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 88
1 Neostigmine methilsulphate 0,5mg/1ml rozt.do inj 12800 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 89
1 Acetylcysteine wsk.CHPL zatrucie paracetamolem 300mg/3ml rozt.do inf 10700 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 90
1 Baclofen 10mg stała postać leku, doustna 2000 sztuk
2 Baclofen 25mg stała postać leku, doustna 250 sztuk
3 Rocuronium bromide 100mg/10ml rozt.do inj 2000 sztuk
4 Sugammadex 200mg/2ml roztw.do inj. 300 sztuk
5 Betahistine dihydrochloride 24mg stała postać leku, doustna 540 sztuk
6 Galantamine hydrobromide 2,5mg/1ml rozt.do inj 150 sztuk
7 Galantamine hydrobromide 5mg/1ml rozt.do inj 240 sztuk
8 Tizanidine 4mg stała postać leku, tabl.doustna 300 sztuk
9 Tizanidine 6mg kaps.o przedł.uwal. 360 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 91
1 Ambroxol hydrochloride 15mg/2ml rozt.do inj 10000 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 92
1 Protamine sulphate 50mg/5ml rozt.do inj 1770 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 93
1 Alprazolam* 0,25mg stała postać leku, doustna 840 sztuk
2 Carbamazepine 200 mg stała postać leku, doustna 400 sztuk
3 Carbamazepine 300mg stała postać leku, doustna 1400 sztuk
4 Carbamazepine 600mg stała postać leku, doustna 950 sztuk
5 Carbamazepine 20mg/1ml zawiesina doustna but.250ml 10 sztuk
6 Chlorpromazine hydrochloride 50mg/2ml rozt.do inj 440 sztuk
7 Clonazepam 1mg/1ml rozt.do inj 40 sztuk
8 Clonazepam 0,5mg stała postać leku, doustna 60 sztuk
9 Clozapine 25mg stała postać leku, doustna 100 sztuk
10 Diazepam 5mg stała postać leku, doustna 3660 sztuk
11 Diazepam 10mg/2ml rozt.do inj 2100 sztuk
12 Donepezil hydrochloride* 5mg stała postać leku, doustna 196 sztuk
13 Donepezil hydrochloride* 10mg stała postać leku, doustna 140 sztuk
14 Doxepin 10mg stała postać leku, doustna 840 sztuk
15 Doxepin 25mg stała postać leku, doustna 600 sztuk
16 Ephedrine hydrochloride 25mg/1ml rozt.do inj 810 sztuk
17 Escitalopram 10mg stała postać leku, doustna 280 sztuk
18 Estazolam 2mg stała postać leku, doustna 7900 sztuk
19 Lorazepam 1mg stała postać leku, doustna 25 sztuk
20 Haloperidol 5mg/1ml rozt.do inj 890 sztuk
21 Haloperidol 1mg stała postać leku, doustna 800 sztuk
22 Haloperidol 5mg stała postać leku, doustna 150 sztuk
23 Hydroxyzine hydrochloride 2mg/1ml płynna postać leku, butelka 200ml 70 sztuk
24 Hydroxyzine hydrochloride 10mg stała postać leku, doustna 8700 sztuk
25 Hydroxyzine hydrochloride 25mg stała postać leku, doustna 15480 sztuk
26 Hydroxyzine hydrochloride 100mg/2ml rozt.do inj 285 sztuk
27 Levodopa+Benserazide 50mg+12,5mg stała postać leku, doustna 1400 sztuk
28 Levodopa+Benserazide 100mg+25mg tabl.do sporz.zawiesiny doustnej 900 sztuk
29 Levodopa+Benserazide HBS 100mg+25mg stała postać leku, doustna 500 sztuk
30 Levetiracetam 500mg stała postać leku, doustna 1100 sztuk
31 Levetiracetam 100mg/1ml roztwór doustny 150ml 21 sztuk
32 Memantine hydrochloride* 10mg stała postać leku, doustna 420 sztuk
33 Memantine hydrochloride* 20mg stała postać leku, doustna 112 sztuk
34 Midazolam 15mg/3ml rozt.do inj 150 sztuk
35 Midazolam 5mg/1ml rozt.do inj 1650 sztuk
36 Mirtazapine 15mg stała postać leku, uleg.rozp.w jamie ustnej 60 sztuk
37 Olanzapine* 5mg stała postać leku, doustna 120 sztuk
38 Olanzapine* 10mg stała postać leku, doustna 60 sztuk
39 Perazin 25mg stała postać leku, doustna 100 sztuk
40 Phenobarbital 15mg stała postać leku, doustna 50 sztuk
41 Promazine hydrochloride 25mg stała postać leku, doustna 2460 sztuk
42 Promazine hydrochloride 100 mg stała postać leku, doustna 1020 sztuk
43 Pregabalin¹ 75mg stała postać leku, doustna 6440 sztuk
44 Quetiapine 25mg stała postać leku, doustna 19260 sztuk
45 Quetiapine 100 mg stała postać leku, doustna 1800 sztuk
46 Rivastigmine 3mg stała postać leku, doustna 280 sztuk
47 Sertraline 50mg stała postać leku, doustna 2010 sztuk
48 Valproate sodium 288,2mg/5ml syrop 60 sztuk
49 Valproate sodium+Valproic acid* 300mg stała postać leku, doustna 940 sztuk
50 Valproate sodium+Valproic acid* 500mg stała postać leku, doustna 660 sztuk
51 Vinpocetine 10mg stała postać leku, doustna 900 sztuk
52 Buprenorphine 20mg / 35ug/h system transdermalny, plaster 30 sztuk
53 Buprenorphine 40mg/ 70ug/h system transdermalny, plaster 30 sztuk
¹ wsk.CHPL: Ból neuropatyczny, padaczka, uogólnione zaburzenia lękowe
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 94
1 Levetiracetam 500mg/5ml konc.do sporz.rozt.do inf. 300 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 95
1 Valproate sodium 0,4g/4ml 1 fiol.a 4ml + rozp. 340 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 96
1 Antazoline 100mg/2ml rozt.do inj. 2100 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 97
1 Ondansetron 8mg/4ml rozt.do inj/inf 600 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 98
1 Vinpocetine 10mg/2ml konc. do sporz.rozt. do inf 1450 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 99
1 Budesonide*¹ 0,5mg/1ml zawiesina do nebulizacji 6200 sztuk
¹ po otwarciu amp.produkt nadaje się do uzycia w ciągu 12 godzin. Produkt można mieszać z roztworami : 0,9%NaCl, Salbutamolu, Acetylocysteiny, bromku ipratroprium ,wskazania:astma oskrzelowa, zespół Krup- ostre zapalenie krtani, tchawicy, oskrzeli niezależnie od etiologii,zaostrzenie POCHP. Poprawa stanu klinicznego pacjenta możliwa po kilku godzinach od zastosowania.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 100
1 Bromhexine hydrochloride 8mg stała postać leku, doustna 2900 sztuk
2 Clemastine 1mg stała postać leku, doustna 1920 sztuk
3 Clemastine 2mg/2ml rozt.do inj. 1800 sztuk
4 Codeine phosphate + Sulfogaiacol 15mg + 300mg stała postać leku, doustna 3720 sztuk
5 Ipratopium bromide 0,02mg/1dawce aerozol inhalacyjny 64 sztuk
6 Ipratopium bromide + Fenoterol hydrobromide 0,25mg/1ml+ 0,5mg/1ml rozt.do nebulizacji 290 sztuk
7 Oxymetazoline hydrochloride 0,1mg/1g krople do nosa 30 sztuk
8 Salbutamol 0,5mg/1ml rozt.do inj. 400 sztuk
9 Salbutamol 2mg/1ml płyn do inhalacji 300 sztuk
10 Theophylline 300mg Tabl.o przedł.uwaln. 2900 sztuk
11 Theophylline 100mg stała postać leku, doustna 60 sztuk
12 Xylomethazoline 0,1% 1mg/ml krople do nosa 40 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 101
1 Aciclovir 30mg/g Krem, tuba 4,5g 4 sztuk
2 Atropine sulphate 10mg/1ml Krople do oczu, 5ml 16 sztuk
3 Azithromycin 15mg/g Krople do oczu, pojemnik a 0,25g 2 sztuk
4 Brimonidine tartrate + Timolol 2mg/ml+5mg/ml 5ml 10 sztuk
5 Dexamethazone 1mg/ml Krople do oczu, minimsy 80 sztuk
6 Dexamethazone + Neomycin + PolymyxinB* Krople do oczu, 5ml 200 sztuk
7 Dexamethazone + Neomycin + PolymyxinB* Maść, tuba 3,5g 200 sztuk
8 Diclofenac sodium 1mg/ml Krople do oczu, 10ml 25 sztuk
9 Dorzolamide 20mg/ml Krople do oczu, 5ml 8 sztuk
10 Fludrocortisone acetate 1mg/g Maść, tuba 3g 40 sztuk
11 Gentamicin 3mg/ml Krople do oczu, 5ml 15 sztuk
12 Hyaluronate sodium Gel minimsy a 0,35ml 65 sztuk
13 Hyaluronate sodium krople do oczu minimsy a 0,35ml 70 sztuk
14 Neomycin 5mg/g Maść, tuba 3g 35 sztuk
15 Moxifloxacin 5mg/ml Krople do oczu, 5ml 40 sztuk
16 Ofloxacin* 3mg/ml Krople do oczu, 5ml 190 sztuk
17 Ofloxacin* 3mg/g Maśc, tuba 3g 160 sztuk
18 Phenylephrine hydrochloride 100mg/ml Krople do oczu, 10ml 100 sztuk
19 Pilocarpine hydrochloride 20mg/ml Krople do oczu, 10ml 16 sztuk
20 Proxymetacaine hydrochloride 5mg/1ml Krople do oczu, 15ml 200 sztuk
21 Sulfacetamide sodium 100mg/ml minimsy a 0,5ml 80 sztuk
22 Timolol 5mg/ml Krople do oczu, 5ml 30 sztuk
23 Tobramycin* 3mg/1ml Krople do oczu, 5ml 60 sztuk
24 Tobramycin* 3mg/1ml Maść, tuba 3,5g 70 sztuk
25 Tobramycin+Dexamethazone 3mg/ml+1mg/ml Krople do oczu, 5ml 10 sztuk
26 Tropicamide 10mg/ml Krople do oczu, 10ml 250 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 102
1 Dexpanthenol 50mg/1g tuba 10g 320 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 103
1 Fluorescein 500mg/5ml rozt.do inj. 250 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 104
1 Allantoin+Dexpanthenol 20mg+50mg/g Maść, tuba 30g 200 sztuk
2 Aluminium acetotartrate 1g stała postać leku 4000 sztuk
3 Chloramphenicol 10mg/g Maść, tuba 5g 75 sztuk
4 Clotrimazolum 10mg/g Krem, tuba 20g 100 sztuk
5 Dexpanthenol aerozol do stos.zewn.x 130g 5 sztuk
6 Formalina 10% buforowana 1000ml 900 sztuk
7 Glucosum a 75g 1szt 2000 sztuk
8 Pasta Granuflex pasta 30g 5 sztuk
9 Heparin* 1000j.m./g żel, tuba, x g 300 sztuk
10 Hydrocortisone 10mg/g Krem, tuba 15g 40 sztuk
11 Hydrocortisone+Oxytetracycline Aerozol na skórę 16,125g 70 sztuk
12 Kalium hypermanganicum 100mg stała postać leku x 30 10 sztuk
13 Lidocaine 100mg/g Areozol 38g 120 sztuk
14 Maść z witaminą A 800j.m./g Maść, tuba 25g 500 sztuk
15 Mupirocin 20mg/g Maść, tuba 15g 10 sztuk
16 Mupirocin do nosa 20mg/g Maść, tuba 3g 10 sztuk
17 Neomycin 11,72mg/g Aerozol na skórę 32g 50 sztuk
18 Phenylbutazone 50mg/1g Maść, tuba 30g 240 sztuk
19 Povidone-Iodine 1000ml 60 sztuk
20 Spirytus skażony Hibitanem 0,5% 1000ml 120 sztuk
21 Tormentiol maść Maść, tuba 20g 60 sztuk
22 Wazelina biała Krem, tuba 20g 20 sztuk
23 Terbinafine 10mg/g Krem, tuba 15g 4 sztuk
24 Aluminium acetotartrate 10mg/g żel, tuba 75g 50 sztuk
*dopuszcza się opakowania 20g lub 30g
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 105
1 Albendazole 100mg/5ml zawiesina doustna 20ml 260 sztuk
2 Allopurinol 100 mg stała postać leku, doustna 7600 sztuk
3 Aqua pro inj. amp.a 5ml 2000 sztuk
4 Aqua pro inj. amp.a 10ml 23000 sztuk
5 Azathioprine 50mg stała postać leku, doustna 200 sztuk
6 Colchicum autumnale 0,5mg stała postać leku, doustna 1200 sztuk
7 Denosumab 60mg/1ml rozt.do inj., amp.strzyk.z automat.zabezp.igły 2 sztuk
8 Hepatitis B immunoglobulins (Anty HBS) 200j.m. rozt.do inj.,amp. 2 sztuk
9 Ibandronic acid 3mg/3ml rozt.do inj.,amp.strzyk 2 sztuk
10 Tetanus immunoglobulin 250j.m./1ml rozt.do inj.,amp.strzyk 1 sztuk
11 Tetanus toxoid 40j.m./0,5ml zaw.do inj.,amp 50 sztuk
12 Viper antitoxin 500j.a. rozt.do inj.,amp 1 sztuk
13 Consolida regalis płyn na skórę 100g 10 sztuk
14 Novoscabin Skin Protect płyn na skórę 120g 10 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 106
1 Idarucizumab 2,5g/50ml roztwór do wstrz.i inf. 6 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 107
1 Natrium chloratum 0,9% inj.* amp.a 5ml rozpuszczalnik do sporządzania leków parenteralnych 3000 sztuk
2 Natrium chloratum 0,9% inj.* amp.a 10ml rozpuszczalnik do sporządzania leków parenteralnych 160000 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 108
1 Aqua pro inj.* 250ml flakon stojący 7000 sztuk
2 Aqua pro inj.* 500ml flakon stojacy 8000 sztuk
*opakowanie posiadajace dwa odrebne porty. Opakowania nie zawierajace DEHP, PVC, lateksu. Wykonane z tworzywa posiadajacego badania stabilności z większością leków. Przezroczyste co w pełni umożliwia kontrolę podczas przygotowywania infuzji. Butelka z portami niewymagającymi dezynfekcji przed podaniem leku.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 109
1 Cerebrolysin 2152mg/10ml rozt.do inj/inf 10200 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 110
1 Caspofungin 50mg pr.do sporz.konc.rozt.do inf. 25 sztuk
2 Caspofungin 70mg pr.do sporz.konc.rozt.do inf. 8 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 111
1 NaCl 0,9% sterylna do irygacji, wolna od endotoksyn bakteryjnych 500ml 4000 sztuk
2 NaCl 0,9% sterylna do irygacji, wolna od endotoksyn bakteryjnych 1000ml 1900 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 112
1 Natrium chloratum 0.9% do irygacji but.stojąca, w steryl.opak.typu worek 500ml 200 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 113
1 Glicyna 1,5% 3000ml 700 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 114
1 Aqua sterylna do irygacji wolna od endotoksyn bakteryjnych 1000ml 1500 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 115
1 Silver nitrate 10mg/ml krople do oczu, pipetka a 0,5ml 1200 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 116
1 Alprostadil 0,5mg/1ml rozt.do inj 5 szt
2 Mleko początkowe w płynie dla niemowląt od urodzenia, gotowe do spozycia. Zawiera kompletną kompozycję składników NUTRIflor Expert, w tym oligosacharydy prebiotyczne GOS/FOS w stosunku 9:1 w ilosci 0,4g/100ml, równowazny poziom kwasów tłuyszczowych DHA I ARA (DHA 16,5mg/100ml I ARA 16,5mg/100ml), ALA 51,8mg/100ml, białko 1,3g/100ml, żelazo 0,53mg/100ml, osmolarność 320mOsmol/l 24 butelki a 90ml 30 op
3 Mleko początkowe w płynie przeznaczone dla niemowląt od uirodzenia, gotowe do spozycia. Kompletna kompozycja składników odżywczych, zawiera oligosacharydy prebiotyczne scGOS/IcFOS w stosunku 9:1 w dawce 0,8g/100ml, kwasy tłuszczowe DHA 16,5mg/100ml, AA 16,5mg/100ml, ALA 53g/100ml, witaminy, składniki mineralne, zawartość białka 1,3g/100ml, żelazo 0,53mg/100ml, osmolarność 320mOsmol/l 24 butelki a 90ml 30 op
4 Mleko początkowe w płynie przeznaczone dla niemowląt od urodzenia, gotowe do spożycia. Kompletna kompozycja składników odżywczych, zawiera oligosacharydy prebiotyczne scGOS/lcFOS w stosunku 9:1 w iości 0,8 g/100 ml, HMO 2’FL, postbiotyki, w tym HMO 3’GL, 100% laktozy, β-palmitynian, DHA 16,5 mg/100 ml, AA 16,5 mg/100 ml, ALA 51,0 mg/100 ml, witaminy, składniki mineralne, zawartość białka 1,3 g/100 ml, żelazo 0,53 mg/100 ml, nukleotydy 2,3 mg/100 ml, osmolarność 330 mOsmol/l (opakowanie zbiorcze 24 szt. x 70 ml). 24 butelki a 70ml 35 op
5 Mleko początkowe w butelkach z zawartością białka OPTI PRO 1,2g/100ml gotowego do spożycia produktu i stosunkiem serwatki do kazeiny 70:30 wzbogacone w kwasy LCPUFA (długołańcuchowe wielonienasycone kwasy tłuszczowe) w ilości 18 mg/100ml oraz w HMO – 2FL w ilości 0,1 g/100ml; Nie zawiera oleju palmowego. 32 butelki a 90ml 70 op
6 Hypoalergiczne mleko początkowe dla niemowląt z częściowo hydrolizowanym białkiem serwatkowym OptiPro HA w ilości 1,3 g/100ml , wzbogacone w min 0,72 g żelaza na 100ml gotowego produktu, bez oleju palmowego i kokosowego, o pojemności 90ml pakowane po 32 szt 32 butelki a 90ml 60 op
7 Żywność specjalnego przeznaczenia medycznego do postępowania dietetycznego u niemowląt przedwczesnie urodzonych. Gotowa do spożycia, w płynie. Zawiera kompozycję oligosacharydów prebiotrycznych scGOS/IcFOS w stosunku 9:1, tłuszcze, w tym: trójglicerydy średniołańcuchowe (MCT), LCPUFA w połączeniu z fosfolipidami oraz bezwodny tłuszcz mleczny (źródło B-palmitynianu), DHA 20,0mg/100ml, AA 20,0mg/100ml, ALA 68,7mg/100ml, witaminy, składniki mineralne, w tym żelazo 1,6mg/100ml, białko 2,7mg/100ml, nukleotydy 3,4mg/100ml, osmolarność 310mOsmol/l 24 butelki a 70ml 60 opakowanie
8 Preparat do postępowania dietetycznego dla wcześniaków I niemowląt o bardzo małej masie urodzeniowej z zawartością 100% serwatkowego białka poddanego częściowej hydrolizie w ilości 2,9g/100ml gotowego produktu, z dodatkiem MCT w ilości 0,54g/100ml, oraz obniżonym poziomem laktozy do 3,7g/100ml 32 butelki a 70ml 50 op
9 Simeticone 100mg/1ml Krople 30 ml 20 szt
10 Simeticone 40mg/1ml Krople 30 ml 30 szt
11 Ascorbic acid 100mg/1ml krople 30ml 10 szt
12 Mieszanina żywych kultur bakterii probiotycznych: Lactobacillus casei, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium bifidum, Streptococcus thermophilus krople 5ml 40 szt
13 Łagodzące krople do oczu z rumiankiem, świetlikiem, bławatkiem i oczarem krople do oczu 10ml 15 szt
14 Lactobacillus rhamnosus GG krople 5ml 10 szt
15 Dietetyczny środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego zawierający witaminy B6, B12 i kwas foliowy. Stosowany w profilaktyce niedokrwistości z niedoboru żelaza u niemowląt przedwcześnie urodzonych I urodzonych o czasie. 1 kropla zawiera: 0,15 mg wit. B6, 0,05 mg kwasu foliowego, 0,3 µg wit. B12 butelka, krople 4ml 10 sztuk
16 Wzmacniacz mleka kobiecego opakowanie po 50 saszetek 10 op
17 Saccharomyces boulardi 250mg stała postać leku, doustna 7000 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 117
1 Ibuprofen 10mg/2ml rozt.do inj. 36 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 118
1 Aciclovir 250mg/1fiol. pr.do sporz.rozt.do inf. 510 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 119
1 Insulin human, Ins.biphasic inj.typu Mixtard 30 HM Penfil* 300j.m./3ml zaw.do inj.,wkład 60 sztuk
2 Insulin human, Ins.biphasic inj.typu Mixtard 50 HM Penfil* 300j.m./3ml zaw.do inj.,wkład 20 sztuk
3 Insulin human, isophane, typu Ins. Insulatard HM Penfil* 300j.m./3ml zaw.do inj.,wkład 280 sztuk
4 Insulin human, Ins.neutral inj, typu Ins. Actrapid HM Penfil* 300j.m./3ml rozt.do inj.,wkład 270 sztuk
5 Insulin aspart, typu Ins.Novorapid Penfil* 300j./3ml rozt.do inj.,wkład 260 sztuk
6 Insulin aspart, Insulin aspart protamine suspension, typu Ins.Novomix 30 Penfil* 300j./3ml zaw.do inj.,wkład 15 sztuk
7 Insulin aspart, Insulin aspart protamine suspension, typu Ins.Novomix 50 Penfil* 300j./3ml zaw.do inj.,wkład 10 sztuk
8 Insulin lispro, typu Ins.Humalog * 300j.m./3ml rozt.do inj.,wkład 10 sztuk
9 Insulin lispro, insulin lispro protamine suspension, typu Ins.Humalog Mix 50* 300j.m./3ml zaw.do inj.,wkład 5 sztuk
10 Insulin lispro, insulin lispro protamine suspension, typu Ins.Humalog Mix 25* 300j.m./3ml zaw.do inj.,wkład 5 sztuk
11 Insulin human, isophane,typu Ins.Humulin N* 300j.m./3ml zaw.do inj.,wkład 25 sztuk
12 Insulin human, Ins.neutral inj.typu Ins.Humulin R* 300j.m./3ml rozt.do inj.,wkład 50 sztuk
13 Insulin human, Ins.neutral inj. Typu Ins.Gensulin R * 300j.m./3ml rozt.do inj.,wkład 160 sztuk
15 Insulin human, isophane, typu Ins.Gensulin N * 300j.m./3ml zaw.do inj.,wkład 100 sztuk
16 Insulin human, Ins.biphasic inj.typu Ins.Gensulin M30 * 300j.m./3ml zaw.do inj.,wkład 35 sztuk
17 Insulin human, Ins.biphasic inj.typu Ins.Polhumin Mix 3* 300j.m./3ml zaw.do inj.,wkład 5 sztuk
18 Insulin human, Ins.biphasic inj.typu Ins.Polhumin Mix 5 * 300j.m./3ml zaw.do inj.,wkład 5 sztuk
19 Insulin human, Ins.neutral inj. Typu Ins.Polhumin R * 300j.m./3ml rozt.do inj.,wkład 40 sztuk
20 Insulin human, isophane, typu Ins.Polhumin N* 300j.m./3ml zaw.do inj.,wkład 25 sztuk
* wraz z dostawą Insulin Zamawiający wymaga dostarczenia równoważnej ilości igieł do podaży insuliny. Rozmiar igieł: 0,3 x 8mm
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 120
1 Acidum boricum subst. x 1kg substancja recepturowa x 1 kg 4 opakowanie
2 Argentum nitricum subst.25g x 1op substancja recepturowa x 25 g 1 opakowanie
3 Benzocainum subst.x 5g substancja recepturowa x 5 g 2 opakowanie
4 Paraffinum liquidum substancja recepturowa x 800 g 200 opakowanie
5 Perhydrol 30% substancja recepturowa x 1 kg 20 opakowanie
6 Glucosum subst. x1kg substancja recepturowa x 1 kg 6 opakowanie
7 Hydrocortison subst. x1g substancja recepturowa x 1 g 5 opakowanie
8 Jodum subst. x1g substancja recepturowa x 1 g 5 opakowanie
9 Lanolinum anhydricum subst.x1kg substancja recepturowa x 1 kg 30 opakowanie
10 Natrium bicarbonicum subst.x 100g substancja recepturowa x 100g 10 opakowanie
11 Natrium tetraboricum subst. x1kg substancja recepturowa x 1 kg 16 opakowanie
12 Chlorhexidinum gluconicum 20%-500 ml x 1 op substancja recepturowa x 500 g 5 opakowanie
13 Nystatyna subst. x1g substancja recepturowa x 1 g 5 opakowanie
14 Oleum cacao substancja recepturowa x 100 g 1 opakowanie
15 Natri phosphati monobasicum substancja recepturowa x 100 g 2 opakowanie
16 Natri phosphati bibasicum substancja recepturowa x 100 g 4 opakowanie
17 Glycerolum 86% substancja recepturowa x 1 kg 60 opakowanie
18 Taninum subst. 25 g x 1op substancja recepturowa x 25 g 1 opakowanie
19 Vaselinum album.subst. x 1kg substancja recepturowa x 1 kg 15 opakowanie
20 Zincum oxydatum subst. x 1 kg substancja recepturowa x 1 kg 12 opakowanie
21 Ethanolum 96% substancja recepturowa x 403,5 g 5 opakowanie
22 Kalium jodatum substancja recepturowa x 25 g 2 opakowanie
23 Dimetykon 350 (dimethiconum) x 250ml substancja recepturowa x 250 ml 20 opakowanie
24 Ethanolum 70% substancja recepturowa x 442, 5 g 5 opakowanie
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 121
1 Bupivacaine hydrochloride 20mg/4ml rozt.do inj 730 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 122
1 Innunoglobulina Anty-D 300ug rozt.do inj., amp.-strzyk. 350 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 123
1 Calcium Gluconatum 1g/10ml rozt.do inf 200 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 124
1 Cefazolin 1.0g pr.do sporz.rozt.do inj. 11000 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 125
1 Cloxacillinum 1.0g pr.do sporz.rozt.do inj. 7500 sztuk
2 Cloxacillinum 2,0g pr.do sporz.rozt.do inj. 2000 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 126
1 Natrium chloratum 0,9% do inf.* 100ml rozt.do inf 58000 sztuk
2 Natrium chloratum 0,9% do inf.* 250ml rozt.do inf 20000 sztuk
3 Natrium chloratum 0,9% do inf.* 500ml rozt.do inf 45000 sztuk
4 Natrium chloratum 0,9% do inf.* 1000ml rozt.do inf 16000 sztuk
* worek,posiadający dwa odrębne odseparowane porty, z możliwością dostrzyknięcia dodatkowo bez usuwania roztworu min.50% objętości całego worka. Niska objętość resztkowa. Wykonany z tworzywa posiadajacego badania stabilności z większością leków, w tym leków cytostatycznych, nie zawierajacy DEHP, PVC, aluminium, lateksu. Każdy worek właściwy sterylnie pakowany w opakowanie zewnętrzne
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 127
1 Glucosum 5%:NaCl 0,9% 1:1* 500ml rozt.do inf 7000 sztuk
2 Glucosum 5% do inf.* 250ml rozt.do inf 6000 sztuk
3 Glucosum 5% do inf.* 500ml rozt.do inf 6400 sztuk
4 Glucosum 10% do inf.* 250ml rozt.do inf 1100 sztuk
5 Glucosum 10% do inf.* 500ml rozt.do inf 400 sztuk
6 Glucosum 20% do inf.* 250ml rozt.do inf 80 sztuk
7 Glucosum 20% do inf.* 500ml rozt.do inf 80 sztuk
8 Solutio Ringeri do inf.* 250ml rozt.do inf 900 sztuk
*opakowanie posiadajace dwa odrebne porty. Opakowania nie zawierajace DEHP, PVC, lateksu. Wykonane z tworzywa posiadajacego badania stabilności z większością leków. Przezroczyste co w pełni umożliwia kontrolę podczas przygotowywania infuzji.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 128
1 Mannitol 15% do inf. 100ml rozt.do inf 10000 sztuk
2 Mannitol 15% do inf. 250ml rozt.do inf 300 sztuk
3 Płyn wieloelektrolitowy służący do uzupełnienia, węglowodanów i elektrolitów u pacjentów, u których przyjmowanie jest niewystarczające lub gdy występuje niedobór. 40mmol Na+, 20mmol K+, 1,5mmol Mg2+, 23mmol CH3COO-, 40mmol Cl- , worek 1000ml rozt.do inf 1000 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 129
1 Płyn wieloelektrolitowy stosowany do wyrównania zaburzeń równowagi wodno-elektrolitowej 500ml rozt.do inf 90000 sztuk
2 Płyn wieloelektrolitowy stosowany do wyrównania zaburzeń równowagi wodno-elektrolitowej 1000ml rozt.do inf 200 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 130
1 Natrium chloratum 0,9% do inf.* 100ml flakon stojący rozt.do inf 40000 sztuk
2 Natrium chloratum 0,9% do inf.* 250ml flakon stojacy rozt.do inf 25000 sztuk
3 Natrium chloratum 0,9% do inf.* 500ml flakon stojacy rozt.do inf 33000 sztuk
*opakowanie posiadajace dwa odrębne porty. Opakowania wykonane z tworzywa posiadajacego badania stabilności z większością leków, przezroczyste co w pełni umożliwia kontrolę podczas przygotowywania infuzji
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 131
1 Glucosum 30%, gotowy do użycia, sterylny, wodny roztwór glukozy w jednodawkowych opakowaniach dla niemowląt i wcześniaków, bez konserwantów i substancji pomocniczych poj. po 0,7ml rozt.doustny, op.100 szt. 15 opakowanie
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 132
1 Preparat do antyseptycznego oczyszczania, przemywania ran i oparzeń.Skład:0,1% PHMB i poloksamer 188 250ml butelka płyn z atomizerem 200 sztuk
2 Preparat do antyseptycznego oczyszczania, przemywania ran i oparzeń.Skład:0,1% PHMB i poloksamer 188 500ml, butelka płyn 200 sztuk
3 Preparat do antyseptycznego oczyszczania, przemywania ran i oparzeń.Skład:0,1% PHMB i poloksamer 188 100ml, tuba hydrożel 200 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 133
1 Semaglutide 0,25mg wstrzykiwacz a 1,5ml + 4 igły NovoFine Plus 4 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 134
1 Propofol 0,5mg/50ml emulsja do inj., ampułkostrzykawka 600 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 135
1 Methylergometrini maleas. 0,2mg/ml roztwór do wstrz.i inf.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 136
1 Fenoteroli hydrobromidum 25mcg/1ml konc. do sporz.rozt. do inj.,po 1ml. 90 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 137
1 Błękit patentowy/ sulphan blue 2,50% rozt.do inj.po 2ml 45 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 138
1 Povidonum iodinatum 5,00% sterylny rozt.do oczu po 30ml 20
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 139
1 Hyaluronidase 150 i.u rozt.do inj., po 1ml, 100 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 140
1. MBiotix HBI 30g mat./100ml 0,9%NaCl zawiesina mikrobioty jelitowej do podawania przez zestaw strzykawkow
2 MBiotix HBICaps 60g mat./200ml 0,9%NaCl w kapsułkach zawiesina mikrobioty jelitowej w postaci kapsułek o uwalnianiu dojelitowym
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 141
1. Dinoproston 10mg(0,3mg/godz.) dopochwowy system terapeutyczny 30 sztuk
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 142
1. Dexamethasoni phosphas * 4mg/1ml roztw.do inj. 2000 sztuk
2. Dexamethasoni phosphas * 8mg/2ml roztw.do inj. 4000 sztuk
* wymagany ten sam podmiot odpowiedzialny; wsk.: CHPL m.in.:profilaktyka i leczenie nudności i wymiotów po zabiegach operacyjnych oraz indukowanych chemio- i radioterapią.