II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Cybinka w roku 2023
Referenznummer der Bekanntmachung: SAZ.270.30.2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2022 r., poz. 672) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna, nasiennictwa, kompleksowych usług na terenie Szkółki Leśnej Radzików, oraz gospodarki łąkowo – rolnej i zagospodarowania łowieckiego obwodu OHZ nr 107, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Cybinka w roku 2023, oraz pakietu specjalistycznego obejmującego prace z zagospodarowania lasu do realizacji w latach 2023 - 2025.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Pozyskanie w leśnictwach 01 (Urad), 03(Białków), 04(Rąpice)
Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)77210000 Holzgewinnung
77211000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Holzgewinnung
77211100 Holzfällung
77211200 Transport von Stämmen im und aus dem Wald
77211300 Rodung
77211400 Fällen von Bäumen
77231000 Verwaltung in der Forstwirtschaft
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu przygotowania powierzchni (melioracje agrotechniczne), pozyskania oraz zrywki drewna na terenie leśnictw: Urad, Białków, Rąpice.
Pozyskanie w leśnictwach 05(Nowy Świat), 06(Sarnowo), 07(Supno)
Los-Nr.: 2
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu przygotowania powierzchni (melioracje agrotechniczne), pozyskania oraz zrywki drewna na terenie leśnictw: Nowy Świat, Sarnowo, Supno.
Pozyskanie w leśnictwach 02(Sądów), 08(Radzików), 09(Bargów)
Los-Nr.: 3
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu przygotowania powierzchni (melioracje agrotechniczne), pozyskania oraz zrywki drewna na terenie leśnictw: Sądów, Radzików, Bargów.
Pozyskanie w leśnictwach 10(Chlebów), 11(Skarbona), 12(Maszewo)
Los-Nr.: 4
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu przygotowania powierzchni (melioracje agrotechniczne), pozyskania oraz zrywki drewna na terenie leśnictw: Chlebów, Skarbona, Maszewo.
Zagospodarownie wraz z pozyskaniem w leśnictwach nr 01(Urad), 03(Białków), 04(Rąpice
Los-Nr.: 5
77211500 Baumpflege
77211600 Aussaat von Baumsamen
77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft
77231200 Bekämpfung von Forstschädlingen
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozostałe prace z zagospodarowania lasu oraz pozyskanie i zrywkę drewna, na terenie leśnictw: Urad, Białków, Rąpice.
Zagospodarownie wraz z pozyskaniem w leśnictwach nr 05(Nowy Świat), 06(Sarnowo), 07(Supno)
Los-Nr.: 6
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozostałe prace z zagospodarowania lasu oraz pozyskanie i zrywkę drewna, na terenie leśnictw: Nowy Świat, Sarnowo, Supno.
Zagospodarownie wraz z pozyskaniem w leśnictwach 02(Sądów), 08(Radzików), 09(Bargów)
Los-Nr.: 7
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozostałe prace z zagospodarowania lasu oraz pozyskanie i zrywkę drewna, na terenie leśnictw: Sądów, Radzików, Bargów.
Zagospodarowanie wraz z pozyskaniem w leśnictwach 10(Chlebów), 11(Skarbona), 12(Maszewo)
Los-Nr.: 8
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozostałe prace z zagospodarowania lasu oraz pozyskanie i zrywkę drewna, na terenie leśnictw: Chlebów, Skarbona, Maszewo.
Pozostałe usługi leśne- ochrona p.poż.
Los-Nr.: 9
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)75251120 Waldbrandbekämpfung
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące prace z zakresu ochrony przeciwpożarowej lasów.
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 10
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)77211500 Baumpflege
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej obejmujące kompleksową obsługę szkółki leśnej Radzików oraz prace z zakresu nasiennictwa na terenie całego Nadleśnictwa.
Pozostałe usługi leśne- gospodarka łąkowo- rolna i łowiectwo
Los-Nr.: 11
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)77600000 Dienstleistungen im Bereich Jagd
77100000 Dienstleistungen im Bereich Landwirtschaft
Przedmiotem zamówienia są usługi polegające w szczególności na dokarmianiu zwierzyny, utrzymaniu urządzeń i poletek łowieckich oraz wszelkich usług rolnych związanych z utrzymaniem łąk, pastwisk oraz użytków rolnych zagospodarowanych przez Ośrodek Hodowli Zwierzyny (OHZ) Nadleśnictwa Cybinka, na terenie całego Nadleśnictwa Cybinka i częściowo również poza nim (na terenie Nadleśnictwa Torzym).
Prace mechaniczne- porządkowanie powierzchni, przygotowanie gleby, odnowienia
Los-Nr.: 12
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na porządkowaniu powierzchni pozrębowych, przygotowaniu gleby pod odnowienia oraz sadzeniu na Nadleśnictwa Cybinka.